Yangında Sahte Samimi İlişkiler – Çatışma Sırasında Yakın Dostluklar Nasıl Kurulur

Yangında Sahte Samimi İlişkiler – Çatışma Sırasında Yakın Dostluklar Nasıl Kurulur

[ad_1]

Bir ilişki ne kadar yakın ve samimi olursa olsun, her zaman çatışma olasılığı vardır. Gerçekten de, en güçlü dostluklar kişisel çatışmaların ateşinde kapsamlı bir şekilde test edildi. Bu makalede, hayatta daha yakın ve daha samimi dostluklar kurmak için çatışma çözümü tartışılmaktadır.

Yaşayan bir nefes alan kişinin ülkesinde çatışma, soludukları hava ve susadıkları su kadar yaygındır. Çatışma yaşamın ortak bir yönüdür ve en iyi, uzun vadeli dostluklar çatışmayı kendi yararına nasıl kullanacağını öğrenir. Bu, iki arkadaşın savaşa başlamak için ortadan kaybolduğu anlamına gelmez, ancak bazen şeylerin samimi bir ilişkide plana göre gittiğini ve diğer kişiye şüphe vermeye istekli olduklarını anladıkları anlamına gelir.

Şimdi insanlar çatışmayı en iyi şekilde bir rahatsızlık olarak görüyor ve aşırı durumlarda bir ilişki bir haydut. Olgun ve ilişkideki diğer kişiyi gerçekten önemseyenler, onları daha iyi tanıma fırsatına sahiptir. Mücadelelerini bir insan olarak büyümek ve uzun süreli buluşmaya yaklaşmak için bir fırsat olarak görüyorlar. Ancak bir kişi yakın arkadaşlıkta zor zamanlar olduğunda ne yapmalıdır?

İlk olarak, derin bir nefes alın ve tüm durumu düşünmek için zaman ayırın. Diğer kişiyle geçirdiğiniz tüm harika zamanları düşünün ve minnettar olabileceğiniz her şeyi listeleyin.

İkincisi, duygularınız yeterince çözüldüğünde, kişiye gidin ve hikayelerini tekrar duymalarını isteyin. Sadece oturmaya ve dinlemeye karar verin; sadece diğer kişi sizin fikrinizi veya görüşünüzü istediğinde konuşun.

Üçüncüsü, kabul edemeseniz bile, suçun ne olursa olsun, suçun boyutuna bakılmaksızın affetmemeye ve kabul etmemeye karar verin.

Daha sonra, diğer kişinin en azından bir süre onlara vermek için biraz alana ihtiyacı varsa. Artık samimi bir arkadaşlık bir gün veya bir hafta içinde sona ermiyor. Eski deyişle birlikte, yokluk kalbin Fonder büyümesine neden olur. Ayrıca, arkadaşınızın durum hakkında bir anlığına düşünmesine izin verin.

Son olarak, diğer kişinin çatışmaya tepkisine bakılmaksızın, karşılıklı olmamasına rağmen sabırlı ve iyi davranmaya kararlı olun.

Çatışma yaşamın normal bir parçasıdır. Duygusal bir fırtınanın ortasında arkadaşlıkları sürdürmek zor olabilir, ancak en iyi arkadaşlıklar çatışma yangınlarında ortaya çıkar. Yakın ilişkiler ve yakın arkadaşlıklar bir ilişkiyi güçlendirir.

[ad_2]

12 Nisan 2020 - 15:28

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli