Uzun mesafeli ilişkilerin zorlukları

Uzun mesafeli ilişkilerin zorlukları

[ad_1]

Geçen yaz, erkek arkadaşım New York, Pittsburgh’a taşındı. Pittsburgh’da yaşıyorum. Uzun mesafeli ilişkilerin sizin ve ilişkiniz için zor olduğunu öğrendim. Yaşamınızı memleketinizde yaşamaya ve yol boyunca canlı ilişkiler kurmaya çalışıyorsunuz.

Artık yetişkinler bir ilişkiye giriyor çünkü birisinin hayatını geçirmesini istiyorlar. Ben farklı değilim. Ancak hayatınızı orada olmayan biriyle paylaşmak zordur. Bazen kendinize “amaç nedir?”

Sonunda, baskı birçok uzun mesafeli ilişkiyi parçalıyor çünkü insanlardan çok şey alıyor. Uzun mesafeli ilişkiler, dine iş kadar o kadar da dayalı değildir ve şimdi insanlar çok fazla çalışmak istememektedir. Bazı insanların yoğun yaşamları vardır. Yoruluyorlar, tembelleşiyorlar, birbirlerine veriliyorlar. Eşlerinin ne bilmesi veya anlaması gerektiği konusunda varsayımlar yaparlar. Verimli toprakların eksik olduğunu anlamıyorlar.

Başarılı uzun mesafeli ilişkiler, varlıklarının yokluğunda hissedilmesini sağlayan insanları içerir. Eğer bunu başaramazlarsa, fiziksel uzaklıktan daha zor olan duygusal bir uzaklık yaratılır.

Yalnızlaşıyorsun. Birinin birlikte bir şeyler yapmasını istiyorsunuz ve o kişi müsait değil. Kafan karıştı. Sinirli oluyorsun. Eşinizle paylaşacağınız bir şey var ve onlara ulaşmayacaksınız. Yoruldun. Paketliyorsunuz ve çok fazla seyahat ediyorsunuz.

Ancak, uzun bir ilişkisi olan herkes, asıl sorunun çok fazla çaba olduğunu düşünmeye başladığınızda başladığını bilir.

[ad_2]

14 Nisan 2020 - 04:59

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli