Üç tür romantik ilişki vardır

Üç tür romantik ilişki vardır

Üç tür romantik ilişki vardır

Temel olarak üç tür ilişki vardır:
1. Duygusal
2. Cinsel
3. finansal

Hepsi bu. Duygusal tatmin, cinsel ve finansal memnuniyet için ilişkiler vardır. Bir kişiyle ilişkiniz varsa, bu üç nedenden en az biridir. Sorunlar, iki tarafın farklı bir ilişki planı olduğunda ortaya çıkar. Bir kadın bir erkekle tanışabilir, çünkü faturalarını öder ve kesinlikle seks için buluşabilir. Ya da bir kadın onunla çıkarken duygusal olarak bağlı olduğu bir erkekle tanışabilir, çünkü bazen ona birkaç dolar verir. İdeal olarak, ikisi aynı sayfada duygusal, cinsel ve mali olarak çıkıyor. Bu alanların herhangi birinde bir eksiklik meydana gelirse ve eksiklik giderilmezse, ilişki geçicidir.

Yani bayanlar, bir erkekle çıkmaya başladığınızda, ilk olarak gerçek gündeminizin ne olduğu konusunda gerçek (özellikle kendiniz) olmanız gerekir. Mali katkısı için kesinlikle bir erkekle tanışırsanız, kendinize itiraf edin. Bir kişiyle yüzeysel bir ilişki kurarak ve kendinizi diğer niteliklerden yararlanabileceğinizi öğrenmeye kandırıp gündeminizi haklı çıkarmaya çalışmayın. Ayrıca başka bir kişinin gerçek gündeminin ne olduğunu da anlamanız gerekir. Onlara bırakma.

Diğer kişinin sizinle aynı takımda olmak istediğinden kesinlikle emin olana kadar en azından her oyunda iyi savunma oynamalısınız. Birisiyle ilk tanıştığınızda, sizinle mi yoksa size mi karşı olduklarını söyleyemezsiniz. Fakat biri sizleri aşmayacaksa ya da yapmadan ellerinden geleni yapacaksa, size hemen söyleyeceklerinden emin değillerdir. Tüm iletişimin yüzde 90’ından fazlası sözel değildir. Bu nedenle, bir kişinin sözel olmayan dilini (ve kendi umut ve beklentilerinizi değil) çok yakından çalışmak ve dinlemek sizin işinizdir, böylece nereden geldiğini anlayabilirsiniz.

Bir sonraki makalemiz: Gençlik İlişkileri yazımıza göz atabilirsiniz. Yada Google arama motorundan daha fazla içeriklere bakabilirsiniz

03 Nisan 2020 - 16:26

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli