Taahhüt edilen ilişkiler – suçlamanın, zararın ve yargının üstesinden gelmek

Taahhüt edilen ilişkiler – suçlamanın, zararın ve yargının üstesinden gelmek

Hayatınızda takip ettiğiniz temel duygular, inanç sistemleri ve davranışlar nelerdir? Aşk hikayenizi ve ruhunuzun öğrenmeye geldiği aşk alışkanlıklarını oluşturan şey budur.

Ruhunuz kişiliğinizi (içe dönük, içe dönük, doğum ülkesi, beden, doğal hediyeler vb.), Ebeveynlerinizi ve biyografinizi seçerek sevginin zorluklarının üstesinden gelmeyi öğrenebilirsiniz.

Bazen aşk ve ilişkilerde karşılaştığınız zorluklara hazırlanmazsınız mantıklı zihin.

O zaman ruhun neden bu duyguları seçtiğini ve ruhun ve kişinin ne öğrendiğini anlamak için duygulara bakmak yardımcı olur. Anlayarak, acı çekmenize anlam verebilirsiniz, ama acı çekemezsiniz.

Bir kişi de belirli bir Bir parça belirli dersleri öğrenmek için – ve bu seçim ne öğrenmeleri gerektiğine ya da öğrenmeye yardımcı olmaları gerektiğine dayanır.

Size vücudunuzu nasıl dinleyeceğinizi ve konuşacağınızı ve duygularınızı nasıl dengeleyeceğinizi öğreteceğim, böylece aşk yaşamınız, sizi arzu ettiğiniz aşkı yaşatmayacak eski aşk alışkanlıklarının acılarından kurtulur.

Eski paradigmadan yeni paradigmaya bu geçiş zamanlarında, birçok çift erkek ve kadın modelleri fiksasyondan ziyade esnekliğe kaydığı için büyük memnuniyetsizlik yaşamaktadır.

Hâlâ sevgiyle kalbe demirliyoruz, ancak erkeklerin ve kadınların rollerinin, toplumumuzla sınırlı olmayan daha yüksek sevgi formlarına dönüşebilmemiz için diğer kişinin ne olduğunu veya ne oynadığını varsaydığımız şeylere olan bağlılıklarını teslim etmesi istenir. . Ve bunun yerine, zihnimizin ne düşündüğünü ya da diğer kişinin olmasını dilediğini keşfetmeden bütün bir insanı gördüğümüz ve kabul ettiğimiz evrensel ve koşulsuz sevgi biçimleriyle bağlantı kurun.

Gezegenin daha önce hiç erişemediği daha yüksek bir bilince dönüştüğü için artık daha yüksek sevgi formları mevcuttur. “Değişmek”, ilişkilerin kendi dinamiklerinde değiştiği anlamına gelir. Çiftler, kendileri için – ya da bir çift olarak – gerçekten sevginin ne olduğunu sormak için acılarının ve ifadelerinin ötesine geçmeye zorlanırlar. Sonuç olarak, var olan yerde eski korkular (bu yaşamdan ve geçmiş yaşamlardan) ortaya çıkar her şey tekrar acıtıyor – böylece onların gitmesine, iyileşmesine, anlamasına ve affetmesine izin verebiliriz.

Şu anda çiftler, gezegeni ilişkilerde desteklemeyi destekleyen daha yüksek sevgi formlarından daha fazla destek görüyorlar. Bir koç olarak, çiftlerin, bireylerin ve grupların bunu öğrenmelerine yardımcı olur ve yaşlı hastanın tanınması ve sonunda tedavi edilmesi gerektiğinden onlara ve / veya eşlerine nasıl destek verileceğini öğretirim.

Bir ilişkide biri başarısız olursa, kendilerini yeterince sevmezler veya yeteri kadar sevmezler ya da bir sevgiliyi tutma veya bir ilişkiyi kaydetme süreçleri yoksa sanmıyorum. Bu, başarıyı maddi gerçekliğe göre ölçmenin bir yolu olarak doğrusal ve mantıklı bir sebeple söylenebilir. Aşk acı, kırılma, çatışma, üzüntü ya da mutlu bir yaşam olmadan ölçülmez. Sevgi, rahatsızlıklara, sorunlara, acılara nasıl tepki verdiğiniz ve sevginiz ve kendiniz olan kişilere nasıl kabul ettiğiniz, iyileştiğiniz ve devam ettiğinizle nasıl tepki verdiğinize ve geri döndüğünüzle ölçülür. Acı, bazı yansıma ve farkındalık olmadan ortadan kalkmayacak. Ancak çoğu zaman affedilmek zorlanamaz. Affetme, kendinize ve başkalarına karşı çok zorlandığınız yerlere bakmak için istekli olarak başlar ve affediciliğe izin verecek açıklığa direndi.

İlişkiler bir arada kalmaz, çünkü biz ve toplumumuz insanlara insanlarla başa çıkmak için yer veya fırsat sağlamaz.

Bu nedenle, ilişkinizi daha parlak bir nota ve daha fazla sevgiye taşımak isteyen size tavsiyem, parmaklarını başkalarına işaret etmeyerek ve yumuşatmak, incinmek ve kendinize sormakla başlamaktır – “ne yapabilirim?” Hissediyorum “? Kendinizi hissetmenize ve hissetmenize izin verirseniz, yumuşaklık – belki de üzüntü – veya çok fazla duygu fark edeceksiniz. O zaman kendinize, “Eğer kendimi sevseydim, bu duygu ile ne yapardım?” Bununla, yapmakla ilgili değil, yapabileceğimizi, yaratabileceğimizi ve kim olduğumuzu hissetmemizi engelleyen duyguları dönüştürmekle ilgili olan dönüşüm sürecine başlarsınız.

Sadece kendimiz için cesaret verici yaklaşımlar ve uygulamalar yarattığımızda güvenlik açıkları ile karşı karşıya kalacağız ve kabul edilecektir. Ve sonra bir kişi onu bırakabilir ve Sevinç, kabul ve daha derin, daha güvenli bir alanla savunmasız olabilir ve daha derin bir yakınlık olmasını istediğiniz biriyle paylaşabilir.

Eleştirilmesi, vurgulanması veya başkalarının mükemmel olduğunu varsayması çok hızlı olan parçaları daha iyi nasıl kabul edebileceğiniz hakkında sorular sormaya başlayın. Kendinize verebileceğiniz basitlik, sevdiklerinize hızla yayılır.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.

18 Haziran 2020 - 22:36

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli