Samimiyetin gücü ve ilişkilerini nasıl etkilediği

Samimiyetin gücü ve ilişkilerini nasıl etkilediği

[ad_1]

İlişkiler beni hep büyüledi. “Onları nasıl oluştururum?” “Neden bitiyorlar?” Giriş ve çıkışları denemek için çok zaman harcadım. Hiç konuşulmayan bir şey, “yakınlık gücü” olarak adlandırmaktan hoşlandığım şey. Filmlerde asla görmeyeceksiniz çünkü bir “ruh eşinin” tüm yanılsamasını yok edecektir. Acı duymaya çalışmıyorum ve aşka karşı hiçbir şeyim yok, ama yakınlık bir ilişkide büyük bir rol oynuyor ve nadiren konuşulduğu ve bugün tartışmak istediğim nadiren.

Temel olarak, yakınlık gücü fiziksel konumumuzun / mesafemizin ilişkileri nasıl etkilediğidir. Nasıl yaratıldıklarını ve nasıl bittiklerini etkiler. Uzun mesafe ilişkileri ASLA çalışmaz. Yakınlık bunun ana nedenidir. Fiziksel olarak kimseye yakın değilseniz veya birisiyle zaman geçirebilirsiniz, cazibe muhtemelen kaybolacaktır. Yüz yüze, deriden cilde gerçek hayatın yerini hiçbir internet sohbeti veya görüntülü görüşme yapamaz.

Lisemden yakınlık yüzünden çok fazla ilişki olduğunu hatırlıyorum. “Gezegendeki diğer 500 milyon kişiden (cinsiyete ve yaşa göre) WOW olduğunu, ruh arkadaşınıza sadece sınıf arkadaşınız olduğunu düşündüğümü hatırlıyorum. O yaşta aşk konusunda çok alaycı olduğumu hatırlıyorum. Liseden kaç çiftin yaratıldığı bana garip geldi. Belki de okulum alacakaranlık bölgesinde idi ve bu istatistiklerle 1: 500.000.000 gibi istatistikleri yenebildi.

Filmlerde aşk genellikle yaygındır. Gerçek hayatta, ilişkiler genellikle rahatlıkla oluşturulur ister sınıf arkadaşlarınızla, ister iş arkadaşınızla veya bir arkadaşınızın arkadaşı olsun. Birine yakın olduğunuzda, bağları tamamlayın. İş yerinde birini gördüğünüzde günlük duygusal bağlantılar gelişir.

Yakınlık, birisini ne sıklıkta gördüğünüzü de etkiler. Aynı şehirde yaşıyorsanız, ilişkinizi sık sık karşılayabilir ve güçlendirebilirsiniz. Ancak, birkaç saat uzakta yaşıyorsanız, ilişkide çatlaklar olacaktır, çünkü fiziksel temas yoktur ve birbirleriyle zaman yoktur.

Yakınlaşmak istediğim başka bir yönü daha var. Tartıştığım gibi ve eminim ki birçok örnek düşünebilirsiniz, okuldan veya işten birçok kişi birlikte ilişkiler kurar. Bu ilişkiler, özellikle okul veya üniversiteden, sağlam bir temeli olmadığı için başarısız olur. Bununla, yakınlık ve belirli bir karşılıklı ilgi nedeniyle, çiftin buluşmasının ana sebebini kastediyorum.

Zaman geçtikçe ve bu çiftler hayatın diğer yönlerini yaşadıkça, eşleriyle çok az ortak noktaları olduğunu ya da “bir şeylerin değiştiğini” fark ederler. Vanilyalı dondurmayı denediğinizi ve beğendiğinizi düşünün. Şehrinizde mevcut olan tek dondurma oldu ve bir gün tatile gittiniz ve çikolatalı dondurma vardı. Vanilyalı dondurma sevginize rağmen, daha ne sevdiğinizi öğrenmek için sadece çikolatalı dondurma denediniz!

Şehrinizde sadece vanilyalı dondurma olduğundan, vanilyaya katlanmak zorundasınız. Ancak, kentinizde çikolatalı dondurma olasılığı mevcut olsaydı, elveda Vanilya olurdu!

Bu bir ırk değil, farklı bir şeyin deneyimi demek. Diyelim ki okulda bir ilişkiniz var, ancak daha sonra başka bir şehirde veya eyalette bir üniversiteye gittiniz ve güzel yeni insanlarla tanıştınız. Hayattaki görüşleriniz ve değerleriniz kesinlikle değişecektir. Eski ilişkiden memnun olmanız neredeyse imkansız olurdu. Okulumda hala birlikte olan çiftler (şimdi yaklaşık 10 yıl !!) hala birlikte olmadıkları için hala birlikteler.

Ondan ne almalı:

Yakınlık ilişkilerde bir güçtür. Onlarla bir ilişki geliştirmek için fiziksel olarak birine yakın olmak önemlidir. İstediğiniz kadar büyüleyici ve eğlenceli olabilirsiniz, ancak o kadar uzakta yaşıyorsanız, ilişki rahatsız olur, şansınız yoktur. Fiziksel mesafe arttıkça, ilişkide daha fazla çatlak olur.

[ad_2]

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.

05 Mayıs 2020 - 17:36

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli