Ruh eşleri ile harika ilişkiler yaratmak

Ruh eşleri ile harika ilişkiler yaratmak

[ad_1]

Yaşamda büyük ruh ilişkileri kurmak zaman ve bağlılık gerektirir. Zaman geçirmeye ve size bir taahhüt vermeye karar verirseniz, artık size neşe ve memnuniyet getirecek bir ilişki oluşturduğunuzdan emin olabilirsiniz. Harika ilişkiler kurmanın anahtarlarından bazıları şunlardır:

Beğendiğiniz biriyle bağlantı kurun

Ruh eşinize özel olduklarını hatırlatmak için zaman ayırın. Onlara bir not yazın, e-posta, SMS gönderin veya çalışma günü boyunca arayın. Eşiniz için anlamlı bir şey yapın. Çabalarınızın boşa gitmediğinden emin olun; sevgilerinin dilini akılda tutarak onlarla bağlantı kurun. Yoğun yaşamınızın ortasında günlük bağlantı kurduğunuzun farkında olun.

Zamanını planla

Eski “planlayamıyorsunuz ve başarısız olacaksınız” demek ruhsal ilişkiler için de geçerlidir. Zamanınızı planlamak, ruh eşleri ile harika ilişkiler yaratmak için son derece önemlidir. Ortalama bir çift iş, arkadaş ve diğer sorumluluklarla o kadar meşguldür ki bazen planlanmamış ilişkileri yerleşik ilişkilerde geçirmek mümkündür. Takvimlerinizi her hafta kontrol edin ve birlikte olduğunuz zamanı not edin. Ruhsal arkadaşlarınızla ilişkiler kurmak için gündelik sosyal zaman ve kaliteli zaman için birlikte düşünün. Düzenli bir “tarih gecesi” harika bir fikirdir.

Ruh eşinizin ilişkisini koruyun

Bazı yerlerde, ilişkide sağlıklı kıskançlık vardır. Ruh eşiyle ilişkilerini kim korumayacak? Eşinizle olan ilişkinizin bütünlüğünü zayıflatan bir durumda olmanıza izin vermeyin. Ruh eşleri ile ilişkilerin sonsuza kadar sürdüğünü daima unutmayın – eşinizin duygusal ihtiyaçlarının karşılandığından emin olun. Birbirinizi kabul edilmeyin. İlişkiniz önemlidir.

Özel etkinlikleri unutmayın!

Cep telefonunuzun günlük veya hatırlatma işlevini kullanın; doğum günleri, yıldönümleri ve özel etkinlikler hakkında notlar alın. Önemli olaylar hakkında konuşun ve her iki ortağın beklentilerinin eşit olduğundan emin olun. Gereksiz gerilim bir ilişkinin beklentilerin altında kalmasına neden olabilir. Yıldönümünüz için ayrılmak istiyorsanız, eşinizin bildiğinden emin olun! Zihin okuyucuları değiller. Her şeyden kendiliğindenliği ve romantizmi çıkarmış gibi görünebilir, ancak uzun vadede, ruhsal arkadaşlarınız arasındaki ilişki bu tür tartışmaların bir sonucu olarak daha güçlü olacaktır.

İlişkinize bir sürpriz getirin

Eşinizin sürprizleri sevdiğini ve zamanınız varsa, onları çeşitli şekillerde şaşırtabilirsiniz. Daha uzun bir öğle yemeği molası vermek ve onları öğle yemeğine götürmek, çiçek, kart, çikolata göndermek için patronunuzla düzenleyin – seçenekler sınırsızdır ve birlikte yaşamanıza gerçekten baharat katabilir. Dünyevi sürprizi durdurun ve ruh eşli ilişkiniz için ne yaptığına şaşıracaksınız.

Arkadaşlarınla ​​kaybol

Kalıcı bir ilişkiniz varsa, eşinize özel olmadığınızdan ve tüm arkadaşlarınızı kaybetmediğinizden emin olun! Bu, çiftlerin bir ilişkiye girerken yaptıkları yaygın bir hatadır. Başlangıçta, her şey yeni ve çok heyecan vericidir ve bunu bilmeden önce, liseden beri eski arkadaşınızı unutmuşsunuzdur. Arkadaşlıklar önemlidir ve arkadaş edinmek sağlıklıdır ve herkesin arkadaşlarıyla ilişkisi vardır. Çeşitlilik ve eğlence getirir.Ayrıca, kalp sadece Fonder’i büyütür!

Eşinizin öğrencisi olun

Bir ilişkiye girdikten sonra, eşinizin tam zamanlı öğrencisi olmanız gerekir. Onlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için görevinizi yapın. Güçlü ve zayıf yanları, başkalarıyla olan ilişkilerini, şimdi nasıl sevildiklerini severler. Kendinize ve ihtiyaçlarınıza odaklanırsanız ve partnerinize odaklanırsanız, harika bir ilişki kurduğunuzu bilirsiniz. Eşinize odaklandığınızda, sizin için daha fazla odaklanırlar – vermek her zaman almaktan daha iyidir!

[ad_2]

18 Nisan 2020 - 22:49

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli