Michael Griswold’un M3 sistemi çalışıyor mu? İşte ilişkime yeniden bir genel bakış

Michael Griswold’un M3 sistemi çalışıyor mu? İşte ilişkime yeniden bir genel bakış

[ad_1]

Ayrılık kurtarma sahnesinde yeni bir ‘guru’ popülerdir. Adı Michael Griswold ve hemen ilgilendiğim ve yeniden birleştirilmiş ilişkiler olarak da adlandırılan M3 sistemi olarak adlandırdığım bir ürün yayınladı. Ücretsiz bilgilendirici içerik ve yüksek kaliteli video akışı ile heyecanlandım. Bu yüzden programı satın almaya karar verdim. İnsanlar bana “M3 sistemi çalışıyor mu?”

İlk olarak, herhangi bir kitap veya video ürünü gibi, ciddi bir iş yapmaya istekli olsanız bile çalışır. Birçok kişi sadece bir ürün satın almanın problemlerini çözdüğünü düşünüyor. Durum böyle değil. Bununla birlikte, bu ürün hakkında çok güzel olan şey, bilgilerin kolayca sindirilebilir video kliplere ayrılması ve çok iyi organize edilmiş olmasıdır. Sorununuzla ilgili özel bir sorununuz varsa, aradığınızı bulun ve hemen Griswold’un kendi tavsiyelerine uyun.

Ancak M3 sisteminin değerli bir ürün olduğunu düşündüğüm başka nedenler de var. Bu, daha önce yayınlanan sürümlerden farklıdır. Eski “guruların”, eski zihninizi görmezden gelmek, eski anlamınızı geri yüklemek için belirli zihin oyunları oynamak gibi birçok örtüşen tavsiyeye sahiptir, ancak M3 yeniden birleştirilmiş ilişkiler sistemi, zayıf bir kişi olarak inmek zorunda kalmadan, daha yürekten bir yaklaşım alır. . Bu, nasıl yapılacağını açıklayan ilk gözden geçirdiğim sistemdir ve kazanan ilan edilecektir.

Ürünle ilgili bu kadar sevmediğim şey, bazı videoların daha iyi üretilmiş olabileceğiydi. Ek okuma materyallerine de ihtiyacım yok. Ancak bu bile, video öğretici içeriğinin kalitesi reddedilemez. Arkadaşlık ve Facebook gibi yeni kavramlarla ilgili videolar bile var. Eğer eski geri almak istiyorsanız zaman ayırmaya değer inanıyorum. Bu videolar size tam olarak nasıl yapılacağını öğretecek.

Ama benim sözüme güvenme. Git kendin gör benim M3 sistemine genel bakış.

[ad_2]

16 Nisan 2020 - 11:28

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli