İlişkilerinizi geliştirmek için mizah nasıl kullanılır?

İlişkilerinizi geliştirmek için mizah nasıl kullanılır?

[ad_1]

Mizah, uzun zamandır herhangi bir ilişkinin kalitesini değerlendirmek için en etkili araçlardan biri olarak kabul edilmektedir. Kahkaha varsa, ilişkinin sağlıklı olduğunu varsayabilirsiniz. Kahkaha durduğunda, ilişkinin aşağı doğru kaydığından emin olabilirsiniz. Bu kahkaha barometresi ev, iş ve oyun ilişkilerinde kullanılabilir. Kahkaha, eğlenmeniz ve eğlenmeniz, her şeyin yolunda gittiği anlamına gelir. Etrafınızdaki ilişkilere bakın. Çiftler birlikte çok mı gülüyor? Bazı ilişkilerinde kahkahalar durdu mu?

İşte kahkahaların ilişkilerinizde her zaman bir gerçeklik olarak kalmasını sağlamaya yardımcı olacak, kalitesini ve dayanıklılığını sağlayan bazı fikirler. Önceki mizahsız ilişkilere mizah katmanın zaman alabileceğini, ancak sonuçların çabaya değer olduğunu unutmayın. Eğlenceli sevgi dolu ve neşeli zihninizle çalışarak yavaşça başlayın. Kahkaha ve mizah bulaşıcıdır, bu nedenle başkalarının hata yapması uzun sürmez.

* Mizah duyusunun, miras alınmadan öğrenildiğini unutmayın.

* Bir mizahçı olmayı taahhüt edin. Her yerde mizah arayın. Bir şey size komik gelirse, tadını çıkarın. Kahkahalar aksın. Komik etkinlik sona erdiğinde, hatırlayın, tadını çıkarın ve tekrar gülün.

* İlişkinizde mizah ve kahkaha atmosferi geliştirmeye başlayın. Mizahın tadını çıkarmaya çalışın ve mümkün olduğunca sık paylaşın.

* Eğer eskisi kadar gülmüyorsanız ve geliştirmek istiyorsanız, komik, eğlenceli seven insanlarla bağlantı kurmaya başlayın ve yoldaşlardan kaçının.

* Kendinize gülmeyi öğrenin. Eğer yapmazsanız, işi başkalarına bırakırsınız.

* Gazetenizde komik eşyalar arayın, kesin ve paylaşın. Bir akşam istediğim reklamları okuduğumu hatırlıyorum ve bu mücevheri keşfettim: “Başarılı bir başvuru sahibinin 203 yıllık tecrübesi olmalı.” Görünüşe göre, yazar 2 ya da 3 yıllık deneyim söylemek istedi. Hemen kesip koleksiyonumu ileride kullanmak üzere koydum.

* Diğerlerini mizahınızı paylaşmaya teşvik edin. Dinle ve onlar gibi takdir et. İçinizdeki biri mizahi katkısından zevk almışsa, paylaşmaya devam etmekten mutluluk duyacaktır.

* Gün boyu mizah atölyelerinde katılımcılardan her zaman gruplara ayrılmalarını ve başlarına gelen en komik şeyi paylaşmaya başlamalarını isterim. Bu basit etkinliğin yarattığı kahkahalar, görmek bir zevk. Bunu arkadaşlarınız için asla denemeyin.

* Karikatürler ve şakalar toplayın ve görüntülemek için buzdolabına veya bülten tahtasına koyun. Irkçı, cinsiyetçi veya kirli mizahtan kaçının. Olmadan dolaşmak için çok iyi saf mizah var. Unutmayın, kirli ve dünyevi mizah arasında bir fark vardır. Şahsen dünyevi mizahı seviyorum. Kirli malzemeyi takdir etmiyorum.

* Komedi filmlerini ve TV şovlarını mümkün olduğunca sık izleyin.

* İlişkilerinizdeki çatışmaları etkisiz hale getirmek için mizah kullanın. İşler gerildiğinde, işleri kolaylaştırmak için küçük düşürücü mizahı kullanın. Bir gece karım Carol ile konuştuğumu hatırlıyorum. Anın sıcağında, doğadan bir şey aldı. Yaralandı. Şaşırtıcı bir şekilde, ona baktım ve “Carol, böyle şeyler söylediğinde, benim seviyeme düştüler” dedim. Gülmeye başladı, ben de. Uzun zamandır işler normale döndü.

HA HA Land seyahat iyi şanslar.

[ad_2]

12 Nisan 2020 - 00:20

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli