İlişkilerde ikilik

İlişkilerde ikilik

[ad_1]

İyi bir kızın kötü çocuğu çekmesini sağlayan nedir? Güvenli, korunaklı bir evde büyüdü. Büyük ebeveynler ve harika bir sosyal yapıları vardı. Yanlış giden neydi? Sonunda baktığı her şey için OLASI olan bir adamla nasıl tanıştı? O tip olmak isteyen bir kızın ‘tipi’ gibi görünmüyordu. Burada “ikili” taraf ortaya çıkmaya başlar.

Belki şu anda genç bir bayan ya da yetişkin bir kadın olan küçük bir kızın duygusal ve ruhsal olarak gelişmesine izin verilmiyordu. Bireysellik bastırılmış ya da boğulmuş olabilir. Sadece yetiştirilmesinden sorumlu olanlar için kabul edilebilir bir kişilik sunmasına izin verildi. İlişkinin başarılı olmasını teşvik etmek için tasarlanmış randevular ve tavsiyelerden vazgeçti. Aslında, gerçek hayata hazır değil. İlişkiler nadiren bir masal yürütür. Maymun anahtarları yolunuzu atabilir ve kendisini Prens Büyüleyici olarak sunan adam bir kurbağaya dönüşebilir.

‘Kötü bir çocuk’ ile tanışan iyi bir kız tutku, şehvet, macera ve dikkatsizce terk edilmiş yaşama arzusu bulabilir. Aile ve arkadaşlar, “iyi bir kız” serpmeye hazır olan mübarek bir şişede tuttukları anlaşılan ilişki ipuçlarına ve tavsiyelerine aşık olurlar. Bir bakıma, şeytanların şantajı bir rahip anımsatıyor. Kız, seçtiği ilişkilerde tüm bu sorunlarla boğuşmak zorunda kalıyor. Bunun tersi zaten yerinde.

Ailesinin kötü bir çocuğu kabul etmemesi, Birlik’i zorlamaktadır. Çevresine uymayabilir ve zaman zaman utanabilir. Çift kişilik bir çatışmaya girer. Kötü çocuk onu cinsel olarak harika hissettirir ve onun etrafında gerçekten sakin olabilir çünkü beklentileri yüksek değildir. Standartları oldukça düşüktür ve kendini göstermesi için böylesine şık, eğitimli bir kadına sahip olduğu için şanslıdır. Ona davranıyor çünkü cinsel ihtiyaçlarını ve arzularını karşılıyor. Cinsel tekniklerini öğrendi ve ‘iyi bir kızın’ seksten vazgeçmesini keşfetmesine izin verdi. İkili doğası dolu.

Yakın bir ilişki kendini gösterir ve “iyi kız” her durumda hangi doğayı temsil edeceğini seçer. Aile bağlarını korumanın ve kötü bir çocuğu canlı tutmanın bir yolu. “Kötü çocuk” kapalı kapılar ardında ne görüyor? Gone, gözünü yakalayan dindar, utangaç bir genç hanımefendi. Şimdi onunla daha büyük bir bağlantı kurmaya kararlı olan zorlu bir kadına dönüştü. “Kötü oğlan” ın karşılanmamış tüm ihtiyaçlarını ve arzularını karşılamasını istiyor. Kalbini gerçekten bilen kişidir. Bir kadının başka kimsenin hayal bile edemeyeceğini “diğer tarafı” biliyor.

Kötü çocuklar genellikle, her zaman olmasa da, ekonomik olarak verimsiz, dikkatsiz, ilişkilerinde kararsızdır, hile yapmaya eğilimlidir ve birkaç kadınla çocuk sahibi olma girişimi. Görünüşe göre ‘iyi bir kız’ hayatının tüm zararlı yönlerinin ötesine geçmiyor. Kalır, çünkü ilişkilere istikrar açısından getirdiklerine değer verir. Finansal ve parasal olmayan. Onu ‘iyi görünüyor’ yapar. Hayatında, geleceğin hedefleri ve yapısı artık bir arada. Ailenize ve arkadaşlarınıza saygıyı bile kazanabilir.

Amaçlandığı insan türüyle bir rutinin hayatı artık geçmişte kaldı. Nefes alabilir. “Lanet” kelimesinin bir kısmı artık kelime dağarcığının bir parçası ama kötü bir çocuğu tanımayı içeriyor. Hayat umulmadıklarla doludur ve onu sever. İkili doğasını özlemiş olduğu heyecan ve risk var. Hepimizde bir ikilik olduğuna inanıyorum. Fakat bu dualite ne ölçüde serbest bırakılmalıdır? İşte kötü erkekleri tedavi eden iyi kızlar için escort ipuçları ve püf noktaları.

1. Liginizden olmayan bir erkekle tanışırsan, dengeyi bulacağından emin ol. Tüm kötü adamlar gerçekten kötü değil. Üzerinde çalışabileceğiniz diğer olumlu niteliklere sahip olduğundan emin olun. Eğer negatif bir karakter varsa, olumsuz şeylerle uğraşırsa, partinizin ruhunuzu kontrol eden o kötü adamı TAVSİYE ETMEK sadece bir zaman meselesidir. İçindeki ‘iyi kız’ yolunu kaybedebilir.

2. Kötü erkeklerle ilişkiler korkutucu veya tehlikeli olmamalıdır. Kendinizi şüpheli koşullarda bulursanız, olabildiğince uzun çizin. Yaşanan heyecan sonunda HORROR’da ortaya çıkıyor.

3. Sinirlendiğinde kontrol ediyor, şiddet kullanıyor veya korkutuyor mu? Bunlar, gelecek en kötü şeylerin habercileri. Onu sevmek yardımcı olmazsa, onu daha çok sev ve baştan başla.

4. Büyük seks, hayranlık, heyecan, özgürlük zamanla kaybolur. Eğer olgunsanız ve hayattan daha fazla çıkmak istiyorsanız, ‘kötü çocuk’ artık çok iyi görünmeyebilir. Bir ilişki veya evlilikteki iki kişinin büyümesi ve olgunlaşması gerektiğine inanıyorum. Biri olur ve diğeri ilerlemezse, parlak ve müreffeh bir gelecek için bir felaket olabilir.

5. Kötü bir çocuğun iyi bir kızın dünyasına girmesi de iyi bir fikir değildir. Ona bildiklerinizi öğretin ve ortak fayda için değişiklikler yapabilir. Ancak yatak odasındaki zorbalığın sağlam kaldığından emin olun. Sonuçta, onun hakkında sevdiğiniz bir şey.

[ad_2]

19 Nisan 2020 - 18:33

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli