İlişkiler: Eski yaraların ortaya çıkması için bir ilişkinin amacı mı?

İlişkiler: Eski yaraların ortaya çıkması için bir ilişkinin amacı mı?

[ad_1]

Birisi başka biriyle tanışmaya yeni başladığında, kendini gerçekten iyi hissettiğini fark edebilir. O zaman hala o kişiyle tanışmadan önceki gezegendeler, ama sanki başka bir yere götürülmüş gibi olabilirler.

Yaşamlarının bu alanı iyi olacak ve yaşamın hemen hemen her alanı bundan faydalanabilir. Bu kişi hakkında yaşadıkları iyi duygular sonunda ikinci hayatlarına yönelir.

Bir odak

Bu kişi yaşamlarındaki refahı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmasına rağmen, yine de hayatlarının diğer alanlarına odaklanmakta zorlanabilirler. Evde yeni bir bisikleti olan bir çocuk gibi, dikkatleri genellikle bu kişide olabilir.

Bu yüzden işe gittiklerinde, her zamanki gibi performans gösteremeyebilirler. Ve yine, gerekirse o kişiyi bir tarafa yönlendirebilirler.

Dokuzuncu bulut

İkisi de ayrı varlıklar olarak başladılar ve kalacaklar, ama sanki bir varlıkla birleşmiş gibi olabilirler. Belki de her ikisinin de annesiyle çocuğa katılma, simbiyotik çocuksu bir duruma geri dönme deneyimlerini geri kazanmışlardır.

Endişelerinin ve endişelerinin neredeyse tamamı, birbirleriyle olan bağlantıları nedeniyle arka planda kaybolmuş olabilir. Beynine salınan kimyasallar kuşkusuz bunda büyük rol oynuyor

Yolculuk devam ediyor

Sonra haftalar ve aylar geçebilir ve her şey aynı yönde devam edebilir. İkisi birlikte olma ve ayrı yaşama konusunda iyi hissettiklerinden, hiç bitmeyen bir tatildeymiş gibi görünebilirler.

Bu, garip bir sorunun ortaya çıkmayacağı anlamına gelmez, ancak eğer ortaya çıkarsa, ilişkileri üzerinde büyük bir etkisi olmayabilir. Ancak gerçek tatil bir noktada sona ererken, er ya da geç bu insanları dünyaya geri getirecek bir şey olma şansı vardır.

bir yerde

Bir şey yapabilir ya da söyleyebilirsiniz ve diğer kişi onu tamamen kaybedebilir. Bundan sonra, ortada kalabilir ve neler olup bittiğini anlamaya çalışabilirler ya da aynısını yapabilir ve ateşe daha fazla yakıt ekleyebilirler.

Alternatif olarak, eşlerinin bir ilişkisi olduğunu veya başka biriyle zaten bir ilişki içinde olduklarını öğrenebilirsiniz. Bir kez öğrendikten sonra, en düşük duygusal vuruşu elde edebilirler.

İki deneyim

Bir partnerin kaybetmesi gibi küçük bir şey olursa, bir süre sonra iyi olabilirler. Küçük bir yangın meydana geldi ve söndürülmesi uzun sürmeyecek.

Fakat partnerinin bir ilişkisi olması gibi büyük bir şey olduğunda, o kadar kolay olmayabilir. Büyük bir yangın oldu ve söndürmek bile mümkün olmayabilir.

karışıklık

Ne olursa olsun, belirli duygular yaşayabilirler. Eşleri kaybederse, duygular kaybetmeleri gerektiği kadar güçlü olmayabilir.

Bununla birlikte, duygusal ağrı ortaya çıktı ve neden olduğunu anlamakta güçlük çekebilirler. Bu, duygularının farkında bile olmadıkları ve sadece olanlara tepki verdikleri durumdur.

amaç

Birisi bunu bulduğuna ve yaşam alanının her zaman sorunsuz çalıştığına inanıyorsa, elbette olanları kabul etmek zor olurdu. Ancak olan şey asıl sorun değil; asıl sorun sahip oldukları beklentiler.

Şimdi olanlara tepkileri, yaralarını tetikleyecek ve iyileşmelerine ve tekrar büyümelerine izin verecek insanlarla birlikte getirileceklerine inanmaları halinde muhtemelen farklı olacaktır. Bu, bir başkası onları belli hissettirmiş gibi görünse de, genellikle daha fazlası olduğunu görmelerine izin verecektir.

Hikaye

Eğer olanlar ile bağlantılı değilse ve orada olanlara odaklanırlarsa, gerçekte olanı kaldıracaklardır. O zaman partnerinin yaptığı ya da yapmadığı şeylerle dramada kaybolmaları normaldir.

Sonuçta, bu sadece iyileşmeleri gereken parçaları yüzeye çıkarmak için yapılır. Bu nedenle, bir kişi harici olarak olanlara karıştığında ve dahili olarak olanları görmezden geldiğinde, illüzyona (maya) düşer.

Bazı örnekler

Eşlerinin kaybetme eğilimi varsa ve yumurta kabuklarında yürüyorlarsa, bakıcılarından birinin etrafında aynı şeyi yapmaları gerektiğini gösterebilir. Bu kişi daha sonra bu yıllar de dahil olmak üzere korku, öfke ve reddetmeyi serbest bırakır.

Aksine, eğer eşleri bir ilişkiye sahipse ve yanlara çarptıysa, ilk yıllarında çok fazla ihmal ettiklerini gösterebilir. Şimdi hissedebilecekleri öfke, reddetme, reddetme ve değersizlik duyguları, bağımlı bir çocuk olarak hissettiklerine geri dönecektir.

farkında olma

Bir olaya (hikaye) takıldığında, bir kişi bir kurban gibi hissedebilir ve gereksiz yere acı çekebilir. Ve başka bir kişiye hayatlarında evrim tarafından yardım edildiğini görmek yerine (bilinçli olarak bilmiyor olabilirler), onları suçlarlar.

Onunla iletişim kurmak mümkünse ve yaralarını iyileştirmeye hazırlarsa, harici yardım almak gerekebilir. Bu bir terapist veya şifacı yardımı ile sağlanabilecek bir şeydir.

[ad_2]

09 Nisan 2020 - 21:26

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli