İlişkiler: Birisi bir ilişkide olsa bile duygusal olarak erişilemez mi?

İlişkiler: Birisi bir ilişkide olsa bile duygusal olarak erişilemez mi?

[ad_1]

Duygusal olarak erişilemeyen insanların bekar olduklarına ve hiçbir ilişkileri olmayanlara inanmak kolay olurdu. Veya bir kişi duygusal olarak mevcut ve bekarsa, sadece bir mola verdiklerini gösterebilir, örneğin bir mola verdikten sonra.

Bu genellikle çok siyah ve beyaz bir şeydir. Durum böyle görünse de, bu Outlook’un işlerin gerçekte ne olduğu ile çok az ilgisi var.

yanılsama

Aynı şekilde, mutlu görünen biri içeride derinden mutsuz olabilir; birisi bir ilişkide olabilir, ama bu onların gerçekten birlikte oldukları anlamına gelmez. Bununla birlikte, dışarıdan samimi bir ilişki içindeymiş gibi görünebilir.

Aslında, diğer insanlar genellikle böyle bir ilişkide nasıl hissedeceklerini merak ederlerdi. Sonra bu insanlar bu kişinin bu yaşam alanına sahip olduğuna inanıyor ve aynı şeyi yaşamak istiyorlar.

Her iki yol

Dahası, böyle biri de samimi bir ilişki içinde olduğuna inanabilir. Yani, doğalarının her parçası dahil olmayacak, ama yine de kendilerini bir ilişki olarak görüyorlar.

Daha sonra zihinlerini ve bedenlerini eşleriyle paylaşmaya başlarlar, ancak varlıklarının duygusal kısmı tamamen masada değildir. Ama bu onların bir şey bilmedikleri anlamına gelmez.

yok

O zaman bedenleri eşleriyle beraberdir, ancak zihinleri ve kalpleri başka bir yerde çok zaman geçirebilir; yani, eğer kalpleri sadece geri çekilmediyse. Şimdi işte oyalama ile aynı şekilde gitmiyor; Bu, bir kişinin eşiyle tam olarak bulunmasının genellikle zor olduğu anlamına gelir.

Eşlerinin varlığıyla ilgili herhangi bir sorunu yoksa, nadiren mevcut olduğunu algılayabilirler. Neler olup bittiğini anlamayabilirler, ancak onlarla derinlemesine bağlantı kurmakta zorlanırlar.

En net işaret

Birisinin şu anda zamanı varsa, duygusal olarak mevcut olmadığı oldukça açıktır. Eşleri bir şeyin yanlış olduğunu anlamak için daha fazla bilgiye ihtiyaç duymamalıdır.

Duygusal olarak da kullanılamıyorlarsa öğrenebilirler. Ve kendilerine neler olduğu ve böyle birisine çekildiklerinde oynadıkları rolün farkında olmasalar bile, bir mağdur gibi hissedebilir ve eşlerini suçlayabilirler.

Bu bir kaza değil

Bunun nedeni, bu kişiyle kazara temas etmemeleri. Bu, bilinçli olarak onlarla nihai sonucu seçtikleri anlamına gelmez; şimdi muhtemelen bilinçaltında olan bir şey olmuştur.

Buna bakmanın bir yolu, iç yaralarını iyileştirmek ve süreçte büyümek için o kişiye çekildiklerini söylemek olacaktır. Bunu yapmanın tek yolu, neler olup bittiğinin farkında oldukları ve iç yaralarını tutmadıkları zamandır.

Ana noktaya geri dön

Birisi nadir olduğunda, bir şeyin yanlış olduğu açıktır ve samimi bir ilişkiye hazır olmadıklarını gösteren başka şeyler olabilir. Duygularınızla zayıf temas yoluyla, eşinizle daha derin bir düzeyde nadiren iletişim kurmanız muhtemeldir.

Bu çok yüzeysel bir ilişkiye yol açabilir ve böylece daha derin bir bağlantı kurmak için gereken derinliğe sahip değildir. Sonuç olarak, ilişki ilerlemeyebilir.

Çatışmaların önlenmesi

Orijinal kıvılcım dışarı çıktığında ve cinsel taraf çözüldüğünde, ilişkiyi sürdürmek için çok fazla şey olmayabilir. Ancak eğer eşleri bunun nasıl olacağı hakkında konuşacaklarsa, söyledikleri kovulamadı.

Yapabilecekleri başka bir şey, oraya gitmek istemediklerini gösteren böyle bir şey ortaya çıkarsa yürüyüşe çıkmaktır. Bu, tabiri caizse, sadece ayaklarını ıslatmak istediklerinin başka bir işaretidir.

belirgin

Eski sevgilinizden sürekli bahsediyor ve hatta onlarla oldukça fazla zaman geçiriyorsanız, muhtemelen bir şeyin doğru olduğunu gösterir. Vücudları şimdiki ilişkilerinde olabilirler, ama kalpleri hala eski tarafa yapışabilirdi.

Daha da ileri gidebilir ve belki de vücudunuzu eski ile paylaşabilirsiniz. Eşlerini aldatırlarsa, taahhüt etmeye hazır olmadıklarının başka bir işaretidir.

farkında olma

Muhtemelen birisinin davranışlarını değiştirebilmesinin tek yolu, neler olduğunu ve değişme arzusunu bilmektir. Bunu göz önünde bulundurarak, bir kişi duygusal olarak erişilemeyen biriyle bir ilişki içerisindeyse ve bu konuda herhangi bir şey yapmak istemiyorsa, yürümek en iyi çıkarları olabilir.

İnsanları bu şekilde çekmeye alışkınlarsa, kendilerine olanlara daha derinlemesine bakmaları iyi bir fikirdir. Burada bir terapistin ya da şifacının yardımına ihtiyaç duyulabilir.

[ad_2]

08 Nisan 2020 - 18:20

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli