İlişkiler: Birisi başka biriyle son derece ilgileniyorsa iyi bir işaret mi?

İlişkiler: Birisi başka biriyle son derece ilgileniyorsa iyi bir işaret mi?

Birisi başka biriyle temasa geçebilir ve gerçekte hiçbir şey yaşamazken, başka biriyle temasa geçebilir ve sanki bütün varlığı ele geçirilmiş gibi olabilir. Ancak durum böyle olsa bile, birisinin bunu kötü bir şey olarak gördüğü anlamına gelmez.

Sonra kişi kontrolü kaybetti, ama yine de onlara uyan biriyle tanıştığının bir işareti olarak kabul ediliyor. Sonra doğalarının her parçası yeşilleşerek devam etmeleri gerektiğini söyler.

analoji

Bu nedenle, bu senaryo muhtemelen yeni bir araba aramanın nasıl bir şeye benzediğine benziyor. Onlar için yapmayan otomobiller, beğendikleri ama hoşlanmadığı arabalar ve gerçekten sevdikleri arabalar var.

O zaman, eğer kaynakları varsa onları çeken bir araba satın almak onlar için iyi bir fikirdir. Eğer onlar için yapmayan bir araba ile sonuçlanırlarsa, arabaya sahip olmaktan zevk almaları pek olası değildir.

Bir yön

Bir arabanın çekilmesi, onlara arabanın kendileri için doğru olduğunu söylediği gibi, aynı zamanda birisinin tarafların kendileri için doğru olmasıyla yakından ilgilendiği anlamına gelir. Sonuç olarak, işleri ilerletmek için ellerinden gelen her şeyi yapmak istiyorlar.

Böyle biriyle tanıştıktan sonra ihtiyaç duydukları başka bir şey de hayatlarındaki insanlara neler olduğunu anlatmaktır. Sonunda kendileri için doğru olan biriyle tanıştıklarını söyleyebilirler.

Duygusal olarak yükselmiş

Bu kişiyle tanışmadan önce duygusal durumları ne olursa olsun, o zamandan beri dramatik bir şekilde değişme şansı var. Eğer iyi bir yerde olmasalardı, şimdi ve iyi bir yerde olsaydı, muhtemelen daha iyi hissederlerdi.

Aslında, başka bir gezegene taşınmış gibi ya da yaşadıkları gezegenin çok daha iyi olduğu anlaşılıyor. O zaman birisinin daha iyi bir his için birlikte hissetmesine gerek yoktur; sadece onlar hakkında düşünmek zorundalar.

Bir sonraki adım

Diyelim ki başka bir kişi onlara ilgi duyuyor ve işler ilerliyor, geleceği düşünmeye başlayabilirsiniz. Örneğin, o kişiyle yaşamanın ve onlarla bir aile kurmanın nasıl bir his olduğunu düşünebilirler.

Şimdi, zamanla, onlara uyan biriyle bir ilişki içinde oldukları açık olabilir. Sonra bu kişiye ilk kez yaptıkları gibi tepki vermeleri iyi oldu.

Başka bir senaryo

Ancak, zamanla, bu kişi onlar için iyi olmayabilir. Ve bu kişi sadece uymayabilirken; daha kötü olabilir.

Örneğin, sözlü veya fiziksel olarak taciz edici birini görebilirler. Birisi başlangıçta duygusal spektrumun bir tarafında, sadece zaman geçtikçe diğer tarafa gitmek için olmuştur.

inanılmaz

Birisi ilk başta çok iyi hissettiğinde ve neredeyse hepsi “sonra git” dediğinde, bunun nasıl olabileceğini anlamakta zorlanabilirler. Bir kurban gibi hissedebilirsiniz.

Aldatılmış gibi görünebilir ve bu nedenle tanınmış gibi hissetmeleri normaldir. Ancak, olan bitenlerde hiçbir rol oynamadıkları için; muhtemelen böyle değildir.

Olası kırmızı bayrak

Bu muhtemelen neler olup bittiğinin farkında olmadıklarını gösterir, bu yüzden neler olup bittiğini sorgulamak için hiçbir nedenleri yoktu ve her şeyin silinmesine izin verdiler. Ergo bu adama güçlü bir şekilde bağlı olsa da, pozitif kabul edilirdi, içlerinde olanları yenerlerdi.

Yaşamlarının bu aşamasında neler olabileceğini anlamak için, neden bir başkasının cezbedileceğine daha yakından bakmak gerekir. Bunun genellikle birisi başka birinin görünüşünü ve kişiliğini sevdiğinde olduğuna inanmak kolay olurdu.

Daha derin bir bakış

Bu iki elementin açık bir rolü vardır, ancak yüzey seviyesi faktörleridir. Başka bir kişiyi çekmede daha büyük bir rol oynayan başka unsurlar da vardır.

Bu yüzey öğelerinin altında, birisinin çocukluğunun çizildiği kısım vardır. Bilinçli olarak, onlara iyi uyan biriyle birlikte olma ihtiyacı olabilir, ancak bilinçaltında, erken yaralarıyla başa çıkmalarına izin verecek birini bulmaları gerekir.

Tekrarlama zorlaması

Başka bir deyişle, bilinçli zihinleri onların mutlu olmasını isterken, bilinçaltı zihinleri onların gelişmesini ister. Bunu akılda tutarak, bir kişinin güçlü bir cazibe hissetmesinin nedeni, o kişinin onlara bakıcılarından birini hatırlatması olabilir.

Daha derin bir düzeyde, bazıları o yıllar önce tüm olayları tekrarlamak ve daha sonra çözmek istiyor. Bunu anlamadan, bakıcılardan almadığı başka bir kişiyi yansıtırlar ve zamanla, bu olumlu tahminler kaybolmaya başlar, yerini olumsuz projeksiyonlarla değiştirir ve diğer kişinin gerçek doğası solmaya başlar. yıl.

farkında olma

Birisi birine karşı güçlü hissederse, geri çekilip düşünmek iyi bir fikir olabilir. Bu onları uzun vadede çok fazla acıdan kurtarabilir.

Bu, bu bilinçli düşüncelerin geçmişte ne olduğunu unutamazken, bilinçaltı zihinlerinin unutamayacağını vurgular. Bu kısmı neden belirli insanların dikkatini çektiğini gösteriyor.

Birisi yanlış insanları çekme eğiliminde olduğunu fark ederse, dışarıdan desteğe ihtiyacı olabilir. Bu bir terapist veya şifacı yardımı ile sağlanabilecek bir şeydir.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.

06 Mayıs 2020 - 08:05

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli