İlişkiler: Bir ilişki birinin tuzağa düşmesine neden olabilir mi?

İlişkiler: Bir ilişki birinin tuzağa düşmesine neden olabilir mi?

[ad_1]

Birisi bir ilişkiye girdiğinde, sonunda eşleştiğine inanabilir. Geçmişte yaşamlarının bu alanında deneyimledikleri şey daha sonra iyi ve gerçekten yapılacaktır.

Bir noktada fırtınalı bir denizdeydiler ve şimdi sakin sulardalar. O zaman daha fazla çarpma olmayacak – önlerindeki yol tamamen düz.

Beklenmedik sonuç

Bununla birlikte, bu alandaki yaşamları için durum böyle olsa da, dış dünyalarının zamanla düşünce dünyalarıyla uyumlu olacağı anlamına gelmez. Bulabilecekleri, eşlerinin zamanla uzaklaşması veya çok güçlü hale gelmesidir.

Birincisi gerçekleştiğinde, kişi dışlanmış ve terk edilmiş hissedebilir ve bunu değersiz olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, ikincisi meydana geldiğinde, boğulup sıkışabilirler, bunun sonucunda güçsüz hissedebilirler.

karışıklık

Böyle bir şey olursa, yapılacak ilk şey eşlerini suçlamak olabilir. Geri adım atmak ve neler olduğunu düşünmek yerine, dışarıda olup bitenler bir sorun olarak görülür.

Sonuç olarak, eşleri buna olumsuz tepki göstererek daha fazla tutarsızlık yaratabilir. Olabilecek başka bir şey, ilişkinin sadece sona ermesi.

Benzer bir senaryo

Aynı zamanda, yukarıdaki vakalardan biri meydana gelmiş olsa da, biraz farklı olabilir. Bu nedenle, eşleri gerçekten geri çekildikleri için reddedildiklerini ve terkedildiklerini hissetmek yerine, örneğin eşlerinin yapacak çok işi varsa ve onlarla her zamanki gibi fazla zaman harcayamazlarsa bu şekilde hissedebilirlerdi.

Ve ortak çok güçlü hale geldiğinden boğulmuş ve tuzağa düşmüş hissedebilirken, ihtiyaçlarını ifade ettiklerinde hissedebilirler. Ne olursa olsun, biraz iç rahatsızlığa neden olur.

Erken aşamalar

Bu kişiyle olan ilişkiden önce her şey yolunda giderse, ne olacağını merak edebilirler. Ancak şimdiye kadar iyi performans göstermelerine rağmen, tam olarak siyah beyaz olma şansı var.

Belki de bu kişiyi sadece birkaç hafta gördüler ve o zamanlar çok yoğun deneyimler yaşadılar. Belki de onlardan kısa bir süre duymadıkları bir zaman vardı, bunun sonucunda korku hissettiler ve reddedildiler.

katma

Diğer kişinin tepki vermesini sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yaparak, nasıl hissettiklerine tepki verdikleri bir zaman olabilir. Alternatif olarak, normal hissettiklerini ve davranmaya çalıştıklarını baskılayabilirler.

O andan itibaren iyi bir izlenim bırakma ihtiyaçları, başka bir kişiyi eleştirmelerini engellemiş olabilir. Nasıl hissettiklerine dayanarak, istedikleri son şey, onlarla konuşmayı bırakmalarıdır.

Bir Outlook

Geçmişte neler olduğuna ve / veya şimdi bir ilişkide olduklarına bakmanın bir yolu, bunun çok büyük olduğunu söylemek olacaktır. Ergo, onların “mantıksız” duygularına yapışmadıklarından emin olmaları en iyisidir.

Sonunda kafalarında neler olduğunu hatırlamaları gerektiğine inanabilirler çünkü düşünceleri duygularını uyandırır. Sonra gelecek olan her şeyi anlayacaksınız.

Daha derin bir bakış

Buna bakmanın bir başka yolu, tüm bu duyguların nedeninin, duygusal olarak erken yaralarının yüzeye çıkmasına izin veren başka bir kişiye bağlı olduklarıdır. Bilinçli olarak, kimse sizi bakıcıları olarak göremez, ama bilinçaltında, onu tam olarak böyle görürler.

Daha derin bir düzeyde, bazıları, bakıcılarının onlara vermediklerini ve değilse, ilk yıllarında nasıl hissettiğini vermek için eşlerine bakar. Ve sadece ilk yıllarında hissettikleri yol, partnerinin belirli bir şekilde davranmadığı zamanlarda başlamakla kalmaz, aynı zamanda bir kısmı bir şey olduğunu varsayarsa da olabilir.

Derin ağrı

Bu durumda, bu erken yaraları açmak için açık bir kanıt gerekmez. Bu, bazılarının yıllar önce elde etmediklerini elde etmek istemesine rağmen, aynı deneyimleri tekrar tekrar deneyimlemek güvenli olduğu gerçeği ile daha da karmaşıktır.

Yaraları açıldığında, yardıma muhtaç ve bağımlı bir çocuk gibi hissedebilirler. Belki de ilk yılları, ihtiyaçları nadiren karşılandığında, eğer karşılandıysa, hayatta kalmışlardı, bu da onlara terk edilmiş ve terk edilmiş hissetmek için çok fazla zaman harcanacaktı.

farkında olma

Yaşamın bu aşamasından bu yana yıllar geçti, ancak yaşanan travma devam ediyor. Birisi onunla ilişki kurabilir ve hayatlarını değiştirmek istiyorsa, dışarıdan desteğe başvurmaları gerekebilir.

Bu bir terapist veya şifacı yardımı ile sağlanabilecek bir şeydir.

[ad_2]

21 Nisan 2020 - 04:47

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli