İlişkiler: Bir ilişki birinin entegre olmasına izin verebilir mi?

İlişkiler: Bir ilişki birinin entegre olmasına izin verebilir mi?

[ad_1]

Birisi başka biriyle zaman geçirmeye başladığında, sadece iyi duygular yaşayabilir. Eğer hiç olmadığı anlar varsa, o anlar yakında geçebilir.

Aynı şey başka kişilerin yanında değilse de geçerli olabilir. Şimdi ne zaman düşünürlerse iyi duyguları tecrübe ettikleri hissidir. Eğer hiç olmadığı anlar varsa, o anlar daha önce geçebilir.

Kademeli değişim

Ancak haftalar ve aylar sonra duygusal deneyimlerinin değişmeye başladığını keşfedebilirler. Eşleriyle iyi duygular hissetmeyebilirler ve aynı şey onlar hakkında düşündüklerinde de olabilir.

Bu olduğunda, bir kişi oldukça fazla duygusal acı yaşayabilir. Farklı hissetme nedenlerinin, eşlerinin yaptıklarından veya örneğin eşlerinin bir şekilde değişmiş olmasından kaynaklandığı düşünülebilir.

Bir yön

Bu sonuca vardıklarında, artık adımlara tekrar bakmaları ve içinde başka bir şey olup olmadığını görmeleri gerekmiyor. Orada olan bir sebep var ve nasıl hissettiklerinde bir rol oynamamışlar.

Sonuç olarak, suçlanacakları açıksa, eşlerini suçlayabilirler. Eşleri bununla sonuçlanabilir ya da reddedebilir.

Dengesiz

Eşleri bununla birlikte giderlerse, eşlerinin neye karşı sorumlu oldukları ve neye karşı sorumlu olmadıkları konusunda net bir fikre sahip olmadıklarını gösterebilir. Bu nedenle, onunla hiçbir ilgisi olmayan şeyleri suçlamaları normaldir.

Öte yandan, eğer eşleri bir çizgi çizer ve kendileriyle ilgili olmayan bir şey yapmazlarsa, hangi parçayı oynadıklarına, nasıl hissettiklerine bakabilirler. Yaptıklarında, ilişkileri üzerinde olumlu bir etkisi vardır ve aynı zamanda kişinin kendi gelişimine de hizmet eder.

Farklı bir bakış açısı

Bunun nedeni, birisinin kendi yaraları olması, partnerini içinde başlayanlar için suçlamamasıdır. Bu onların sorunlarını eşlerine yansıtmalarını önleyerek iç yaraları üzerinde çalışma fırsatı verir.

Bu iç yaralar yetişkinliklerinde olanlarla ilişkili olabilir ve çocukluklarında olanlara geri dönebilirler. Fiziksel bir yaranın aksine, bir iç yara sadece kendi başına iyileşmez.

kullanılabilirlik

Duygusal bir yara, bilinçli zihinleri tarafından kolayca kapatılabilir ve unutulabilir. Dezavantajı, birkaç ay hatta yıllar sonra yüzeye getirilirse, başka bir kişinin nasıl hissettiğinden sorumlu tutulabilir.

Duygusal bir yarayı iyileştirmek için, bu yaranın nasıl hissettiğini ve tam olarak dikkat ettiklerini bilmeniz gerekir. O zaman hiç kimse karşı koyamaz ya da duygularını değiştirmeye çalışamaz, duygusal benlikleri ile birliktedir.

Harika etki

Bu duygusal yaralara bakmanın bir yolu, bir kişinin çalışmasını zorlaştırdıklarını söylemek olacaktır. Sonra bütünü içeriden görürler, fakat içeriden bütünden başka her şeydir.

Buna bakmanın bir başka yolu, birinin birçok farklı parçalanabilir parçaya sahip olduğunu söylemek olacaktır. Bu parçaları serin tutmak bir kişi için çok fazla enerji gerektirir ve tamamen görünemezler.

zayıflamış

O zaman bir insan, örneğin, büyük bir fiziksel şekilde olabilir, ama bu onların gücünde değildir. Bu, eğer bu iç yaralar göz ardı edilirse, artık işlevlerini yerine getiremeyeceklerini göstermektedir.

Ama yine de bir insan böyle yaşamaya alışabilir, bu yüzden her şey yolunda gibi görünebilir. Enerjileri muhtemelen olabildiğince güçlü değildir ve varlıklarının azalması muhtemeldir.

güçlendirdi

Duygusal yaraları üzerinde çalışmaya başladıklarında ve bu bölünmüş parçaları birleştirdikçe, onlara daha fazlasını gösterebilecekler. Buna ek olarak, daha az duyarlı ve eşlerinin üzerinde daha fazla olabilirler.

Böylece duygusal acılarına tamamen farklı bir şekilde bakmak, onların büyümelerini ve gelişmelerini kolaylaştırır. Duygusal acı oluştuğunda onu itiraf etmeye davet ettiğini anlarlar; bastırılmak veya pozitif bir şeye dönüştürmek istemez.

farkında olma

Onunla iletişim kurmak mümkünse ve daha entegre bir kişi olmak istiyorlarsa, dış destek almak gerekebilir. Bu bir terapist veya şifacı yardımı ile sağlanabilecek bir şeydir.

Dış desteğe ihtiyaç duyulabilir, çünkü bu yaralarla kendi başlarına başa çıkamayabilirler, bu da onların üzerinde çalışmasını önler. Birileri onlar için yer tutarsa, gitmeyecekleri yere gidebilirler.

[ad_2]

13 Nisan 2020 - 03:28

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli