Evliliğinizi Tekrar Mutlu Etmenin 3 Basit Anahtarı

Evliliğinizi Tekrar Mutlu Etmenin 3 Basit Anahtarı

Evliliğinizi Tekrar Mutlu Etmenin 3 Basit Anahtarı

Güçlü, sağlıklı ve mutlu bir evliliği sürdürmek için 3 Basit Anahtar vardır.
Evliliği çevreleyen tüm drama ve pop kültürü ile pek çok Dürüst evliliğinin boşanma ile sonuçlanması şaşırtıcı değildir. Ama gerçek şu ki, bu şekilde olmak zorunda değil.

Dürüst bir eş olarak, bunun sizin için anlamı var. İçinizdeki Tanrı’nın, düşmanın sunduğu herhangi bir silahın üstesinden gelme gücünü anlayabiliyorsanız, tamamen yeni bir evlilik yaratabilirsiniz.

Şimdi, kocanızın da bir sorumluluğu olduğunu anlıyorum, ama mutlu bir evliliğe giden bu yolculuk sizinle başlayabilir … eğer istediğiniz buysa.
Hangi 3 temel eylem bunlar?

Mutlu bir şekilde evlenmenin ve yaşamanın 3 anahtarına bakalım:

1) Şeytanın sizi üzmek için ayarladığını bilin çünkü zayıflıklarınızı veya büyüme alanlarınızı bilir. Büyüme alanlarınız konusunda dürüst olun. Örneğin, seks yapmaktan hoşlanmıyorsanız, kendinize nedenini sorun. Diğer şeylerin yanı sıra seks genellikle evlilik ilişkisinde büyük rol oynar. Şu anda yirmi yıllık evliliğimizin ilk yıllarında, geçmiş ilişkilerin yükü yüzünden cinsel ilişkiden tam olarak zevk alamıyordum.

Ama acıma yürürken ve kocamdan neden samimi bir şekilde zevk alamadığım için diğer erkekleri suçlamak yerine, harekete geçtim ve geçmişimin ruh bağlarını kırmaya çalıştım, böylece her şeyi kocama yatak odası.

2) Kocanı sürekli affet. Ona büyümesi için alan ve zarafet verin. Senin için aynısını yapmasını istiyorsun, değil mi?

Buna istismar ve seri zina dahil değildir. Böyle bir durumda, papaz, danışman veya bu alanlarda uzmanlaşmış kuruluş gibi inanç temelli bir üçüncü taraftan yardım almanızı öneririm.

3) Namazı öncelik haline getirin. Dürüst olacağım, yıllarca (evet, bir Dürüst olarak), dua etmekten hoşlanmadım. Aslında, bunu hayal ettim çünkü her gün aynı şeyi söylüyordum ama sonuç alamıyordum. Ancak keşfettiğim şey, Tanrı’nın diline nasıl dua edeceğimizi öğrenmem ve söylediklerimin doğru olduğuna ve geçeceğine inanmam gerektiğiydi.

Bu üç anahtardan önce dua ile daha mutlu bir evlilik yolculuğuna başlamanızı tavsiye ederim. Evliliğiniz için düzgün dua edebilmek karmaşık değildir.

Bir sonraki makalemiz: Gençlik İlişkileri yazımıza göz atabilirsiniz. Yada Google arama motorundan daha fazla içeriklere bakabilirsiniz

06 Nisan 2020 - 15:16

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli