Bir ilişkiye girmek için tereddüt ettim – herpes röportajı, genital herpes

Bir ilişkiye girmek için tereddüt ettim – herpes röportajı, genital herpes

Cinsel yolla bulaşan hastalıklar çok kısa sürede bir kişiye duygusal olarak yıkıcı olabilir. Psikologlar, Herpes’in toplum kadar yıllardır korkutucu olmadığına inanıyorlar.

Yeterli ilaç salgın sırasında ağrıyı azaltabilir. Ek olarak, vücut herpes simpleks virüsüne zamanında ve bağışıklıkta gelişir.

19 yıllık bir röportajda, kadın virüsü nasıl aldığını ve teşhis edildikten sonra neyin değiştiğini açıklıyor.

• Herpes teşhisi konduğunda kaç yaşındaydın?

18 yaşındaydım.

• Uçuk olduğunu fark ettin mi?

Alt karın bölgesinde ve vajina çevresinde yaralar fark ettim. Biraz acıttı, ama bu semptomları göz ardı ettim, bir cilt durumunun sonucu olduğunu düşündüm. Ama sıska kot pantolon giyemediğim zaman geldi, çünkü biraz daha acıyor.

O zaman bir şeyin çok yanlış olduğunu fark ettim ve kanımı test edebildim. Ondan sonra, Genital uçuk.

• Sizce virüsü kim bulaştıracaktı?

18. yaş günümde bir bar partisine gittim. Orada o gece seks yaptığım yakışıklı bir adamla tanıştım. İlk kez seks yaptığımdan, bana Herpes’i veren kişi olduğundan şüpheliyim. Ondan sonra onu görmedim ya da görmedim.

• İlk salgınınız ne kadar sürdü?

Yaklaşık yarım ay sürdü. Çok zor olmasa ve hayatım aşağı yukarı normal olmasına rağmen, yine de önemli bir etkisi vardı. Daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım.

• Herpes ilişkinizi engelledi mi?

Evet kesinlikle. İnsanlara Herpes olduğunu söyleyemedim ve birçok öneriyi reddettim. Bir ilişkiye hazır ya da kolay olmadığımı söylediğim için özür dilerim – “Seni sevmiyorum”.

Daha sonra ikimiz için rahatsızlık vermek istemedim. Başlangıç ​​aşamasında geri dönmenin daha iyi olduğunu hissettim. Sağlığım nedeniyle bir ilişkiye girmekte tereddüt ettim.

• Herpes bulaştığından beri hayat değişti mi? Öyleyse, bize nasıl olduğunu söyleyebilir misiniz?

Öncekinden daha fazla farkında oldum. Arkadaşlarımın çoğu gibi sıradan seks yapamayacağımı biliyorum. Birkaç kez egzersiz yapmaktan kaçındım, bu yüzden enfekte olmadım.

Ayrıca, cinsel yolla bulaşan insanlar hakkındaki görüşlerim değişti. Geçmişte, cinsel yolla bulaşan hastalıkların insanların kendi hatalarından kaynaklandığı izlenimini edindim. Ama şimdi biliyorum ki böyle şeyler bilmeden olabilir.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.

20 Haziran 2020 - 13:11

admin

0 Yorum



Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli