Uzun mesafeli ilişkilerin zorluklarının üstesinden gelmek

Uzun mesafeli ilişkilerin zorluklarının üstesinden gelmek

[ad_1]

Görünüşte aşılmaz zorluklar bu tür bir ilişkiyi sürdürmek olduğundan, çiftler daha uzun vadeli ilişkilere yönelmek için daha fazla neden bulurlar. Birisi sevilen birini aradığında hoş olur, ancak bir aşk hayatı, ilişkide olduğunuz kişi binlerce mil uzakta olduğu kadar kolay değildir. Böyle bir düzenin doğuştan gelen zorlukları nedeniyle hiç kimse gerçekten uzun bir ilişkiye sahip olmayacak. Bununla birlikte, aşk bazen sadece aynı şehirde ya da bazı durumlarda aynı ülkede yaşamamış insanlar arasında gelişerek gelişir. İnternet ve telekomünikasyon sistemleri daha uzun mesafeli bağlantılara izin verdiğinden, bu bugün çok şey oluyor. Diğer durumlarda, birlikte çok fazla zaman geçiren ve sonunda aşık olan insanlar iş veya diğer nedenlerle daha uzun süre kalmak için ayrılırlar.

Zor ama bakımı imkansız değil

Fiziksel olarak ayrılmak acı verir. Bu, her zaman sevdiğiniz kişiye yakın olmaktan başka bir şey bırakmamak istiyorsanız özellikle doğrudur. İlişkiler şüphe ve korkularla boğuşur, ancak bu endişeler bugün birbirinden uzak olan çiftlerde daha belirgindir.

En önemli şey, çiftin durumdan hayatta kalması gerekip gerekmediğidir. İlk başta, sevginin ilk günlerinin heyecanı diğer her şeyi boğar. Sonunda, gerçeklik onları ve bazen arıları yakalar. Ancak böyle bir ilişki ancak dahil olan kişilerin yenilgi bir tavırları varsa başarısız olur. Uzun mesafeli çiftler için zor olsa da, mesafeye rağmen daha güçlü bir bağlantı kurmayı başarıyorlar. Bu imkansız bir görev değildir, ancak cihaz çalışırken uzun süreli bir ilişki sürdürmek için neyin gerekli olduğunun net bir şekilde anlaşılmasını gerektirir.

Uzak durmak için düşünceler

Uzun bir mesafenin azalması veya bu konudaki herhangi bir ilişkinin şüphesi var. Özellikle birlikte geçirilen zamanlar arasında uzun bir sessizlik varsa, şüphe duyacağınız doğaldır. Ayrıca onay istemek de oldukça doğaldır. Bununla birlikte, bir ilişkiye hükmettiğinizden şüphe ediyorsanız, kesinlikle başarısızlığa mahkumdur. Dahası, inatçı düşünceler ve hayal kırıklıkları hiç yardımcı olmuyor. Umutsuzluğa girmek sadece yakın olmakla başa çıkmayı zorlaştırır. Bunun yerine, çift sevgilerini ifade etmek ve karşılıklı hayranlığı arttırmak için yeni yollar bulmaya odaklanmalıdır. Olumlu ve iyimser, kalp ağrısı ve ağrıyı önlemenin en iyi yoludur.

Önce sevdiğin şeyi koymak

Başka bir şehre taşınmak ve sevilen bir şehirden uzak durmak, bazı durumlarda programları dengelemek ve zaman dilimi farklılıklarıyla uğraşmak anlamına gelir. Zamana yeni bir bağlam verilir, ancak eğer öncelik bir ilişkide olduğunuz kişiyse zor olmamalıdır. Bu kişi için zaman ayırmak listenizde en üst sıradaysa ve o zaman ilişkinin başarısız olma şansı yoksa, herkesin sürmeyeceğini tahmin etmesine rağmen.

[ad_2]

17 Nisan 2020 - 22:05

admin

0 Yorum



Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli