Uzun mesafeli ilişkilerin artıları ve eksileri

Uzun mesafeli ilişkilerin artıları ve eksileri

[ad_1]

Size yakın bir çift uzun mesafe ilişkisi hakkında sormak gerekirse, onlar size herkesin yaşayabileceği en kötü şey olduğunu söyleyecektir. Ama işler söyledikleri gibi değil. Diğer birçok şeyde olduğu gibi, uzun mesafeli ilişkilerin de artıları ve eksileri vardır.

Bir iyimser olarak, artıları veya uzun mesafe ilişkileri ile başlayacağım:

  • Eşini özlüyorsun Birlikte yaşayan çiftlerin genellikle bir sorunu vardır. Birbirlerini özlemek için zamanları yok çünkü yalnız vakit geçiremiyorlar. Sürekli birbirini görürler ve bazen sizi ağlatabilir. Uzun mesafeli bir ilişkide, bir ortak, kokusu, bir gülümseme, bir dokunuş ve birçok şey olmadan hissedersiniz.
  • Yalnız zaman geçirebilirsin – Mahkumiyetlerime rağmen, zamanım çok önemli. İlişki ve ötesi. Dinlenmek, sevdiğiniz şeyleri yapmak, arkadaşlarınızla dışarı çıkmak, ailenizle kalmak, ders çalışmak veya sadece sevdiğiniz bir filmi veya TV şovunu izlemek için zaman ayırabilirsiniz.
  • Sürekli bir balayı Uzun mesafeli ilişkilerdeki insanlar neden bahsettiğimi biliyorlar. Kendinizle zaman geçirmek önemli olsa da, bir partnerle tanışma fırsatı sürekli bir balayıdır. Şarapla iç ve uzun romantik akşamlar yaşayacaksın, parkta daha fazla yürüyüşe çıkacaksın. Ve seksin daha iyi olduğundan bahsetmiyorum.

Ancak uzun mesafe ilişkiniz varsa, dezavantajlar da vardır:

  • mesafe – İronik mi? Fakat mesafe en büyük düşmanınızdır. Eşinizi istediğiniz kadar sık ​​görmüyorsunuz ve bu bazen sinir bozucu olabilir. Özellikle arkadaşlarınızdan Cuma günü randevu aldıklarını duyduğunuzda ve tanıştığınız kişinin bir dizüstü bilgisayar olduğunu biliyorsunuz. Ayrıca, özellikle ilişkinizin karanlık dönemlerinde sizin için var olamayacaklarını hissedebilirsiniz, çünkü sadece yüzünü görebilirsiniz, ancak size sarılamazlar.
  • Tech senin en iyi arkadaşın Telefonlarımızda yeterince zaman harcamadığımız için, uzun mesafe oranı esas olarak teknolojiye dayanıyor. Eşinizle iletişim kurmak için gün boyunca Skype, Facebook veya metin gönderebilirsiniz.
  • İşler ısınabilir Oldukça kıskanç biriyseniz, uzun mesafeli bir ilişkide aklınızdan biraz çıkabilirsiniz. Çoğunlukla erkek arkadaşına göz kulak olmak istiyorsun ve eğer birkaç kilometre uzaktaysa, yapamazsın.

İnsanların uzun vadeli ilişkilere inandıklarına rağmen, hala iyi çalışıyor. Bununla birlikte, sadece iki ortak tamamen kararlı ve işe koymaya hazırsa çalışırlar. Yüz yüze ilişkilerde bazen uzun mesafeli ilişkilerden bahsetmemek için hıçkırık vardır. Ancak, işe yaramaya, taviz vermeye ve bu durumun sonsuza kadar sürmeyeceğini fark etmeye hazır olduğunuzda, ilişkiniz devam edecektir. Ve açıkçası, tren istasyonunda gelen kimsenin sizi beklemediğini bilmek her zaman güzeldir.

[ad_2]

20 Nisan 2020 - 23:53

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli