Uzun mesafeli ilişkiler işe yarayabilir – ama tembel olamazsınız

Uzun mesafeli ilişkiler işe yarayabilir – ama tembel olamazsınız

[ad_1]

Mesafe, herkes kadar az anlamına gelir. ”

Bu alıntı şu anda uzun mesafeli ilişkilerde bulunan herkes için geçerli olmalıdır. Biriyle uğraşmayı düşünseniz bile, bu teklif size şüphe ve belirsizlikle boşa harcanacak çok zaman kazandıracaktır.

KABUL’in değiştirilmesi

Bu alıntı, “uzun mesafeli ilişkilerin işe yaramadığı”, hatta “uzun mesafeli ilişkilerin başlangıçtan itibaren mahkum olduğu” genel fikrinin yerini almalıdır.

Bu tür bir yanlış kavrayışla, bu kadar çok insanın neden bu tür bir ilişkiden kaçındığına şaşmamak gerekir. Sorun, çok sayıda başarısız uzun mesafe ilişkisinin artan sayıda başarılı uzun mesafe bağını gölgede bırakmasıdır.

Uzun mesafeli ilişkinizin başarısının anahtarı basittir: sıkı çalışma.

Uzun mesafeli bir ilişkinin alevini parlak bir şekilde yakmak için çok çalışmak ve sürekli çaba sarf etmek gerekir.

Evet, diğer kişi boğulmadan, mümkünse birbirinizi görmek için düzenli olarak gitmelisiniz. Ancak bu, yüz yüze görüşleriniz arasındaki ilişkiniz üzerinde çalıştığınız anlamına gelmez.

Her durumda, reasürans gereklidir

Diğer önemli şey, sizinle aynı şeyi aramak – kendine güvenmek. Onlar hakkında hala güçlü hissettiğinize olan güven. İlişkiye şu an olduğu gibi dahil olduğunuzdan emin olmak. Olası olmasa da, çalışmasını sağlamak için elinizden gelen her şeyi yapmaya niyetli olduğunuza dair güven.

Bu nedenle, her düzeyde güvenliği sağlamak için gereken zaman, çaba ve sıkı çalışmayı koymanız gerekir. Neden? Üç sebep.

1) Karşılıklılık yasasıC: Bunu yaparsanız, size aynı düzeyde güven sağlama çabalarınızla eşleşmesi muhtemeldir.

2) Değer, değer, değer: Kim değerli ve takdir edilmiş hissetmek istemez ki? Sizi ayıran fiziksel mesafeye rağmen, ilişkinizi işler hale getirmek için zaman ve çaba harcamak, ilişkinize değer katar ve diğerlerinin de aynı anda kendilerini değerli hissetmelerini sağlar. Günün sonunda istediğin bu değil mi?

3) Gerçek aşk zamanla ekilir: Uzun ilişkilerin samimi ilişkilere büyük benzerliği vardır: gerçek aşkın gelişmesi için zamana ihtiyacı vardır. Bilinmeyen bir kişi bir zamanlar “gerçek aşkın ayrılmaz olmak anlamına gelmediğini; ayrılık anlamına geldiğini ve hiçbir şeyin değişmediğini” söyledi. Temel olarak onaya geri döner – sizin ve önemli kişilerinizin aynı sayfada kalmasını sağlayın.

ALT ŞEHİR

Uzun mesafeli ilişkilerde yanlış bir şey yok. Bu bağların çoğu çöküp yansa da, hala sevgi bulutlarında uçan birçok kişi var. Düşme ve uçma arasındaki fark, ilişkinizi yerden uzak tutmak için ne kadar iş yaptığınızdır.

[ad_2]

15 Nisan 2020 - 19:34

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli