Uzun mesafe ilişkilerinde işlev

Uzun mesafe ilişkilerinde işlev

[ad_1]

Uzun mesafeli ilişkiler bazen kaçınılmazdır. Birçoğumuz onları sevmiyoruz çünkü partnerinizle olan ilişkiniz partneriniz tarafından kontrol ediliyor. Birbirinize yakın oturduysanız, sizi aldatan birini yakalamak çok daha zordur. Yeni biriyle tanışmaları ya da bölgelerinde biraz Vixen çekebilmeleri konusunda sürekli bir korku var. Ve birbirinizle ilişkiniz kısa, bu yüzden sensiz ona ne olabileceğini hayal etmek ve hayal kurmak için çok zamanınız var. Peki, sevginizi büyütmek için uzun mesafeli bir ilişkide nasıl iletişim kuruyorsunuz?

1. Birbirinizden ne beklediğiniz konusunda anlaşın. Varsayım birçok ilişkinin katilidir. İkinizin de ilişkiniz ve ne tür bir ilişkiniz olduğu konusunda konuşmanız ve kabul etmeniz gerekir. Kasabaya dönene kadar sıradan bir ilişki mi … ve bu ne anlama geliyor? Diğer insanlarla tanışmak ve bunu uzun vadeli ilişkiniz ya da özgür bir kadın olarak görmek uygun mu? Uzun mesafeli ilişkiniz duygusal ve / veya fiziksel olarak birbirlerine sadık kalmanız için münhasır mıdır? Kendi ilişkinizi tanımlamanız ve bunun ne olduğu ve her birinizin ne yapması gerektiği konusunda anlaşmanız gereken bir ilişki için birçok olasılık vardır. Seninle aynı şeyleri istediğini ya da ne hissettiğini bildiğini ya da ne yaptığını kontrol ettiğini varsaymayın.

2. Hepiniz için bir ilişki kırıcı nedir kabul edin. İkiniz de insan olduğunuzu ve cazip insanların ölümüne kadar hayatınızın bir parçası olduğunu hissediyorsunuz. Bu yüzden ikinizin de bu konuda ne yapamayacağınıza karar verin. Yasak olanı yaparsanız, bu ilişkinin sona erdiği anlamına mı gelir yoksa Harder bunu yapmamaya mı çalışıyor? Birbiriniz için başarısız olmamak için her ikiniz için gerçekçi olanı kabul edin.

3. İletişiminizin türü ve sıklığı konusunda anlaşın. Uzun mesafeli ilişkilerde iletişim kilit öneme sahiptir ve her ikisi de maliyetlere ve diğer taahhütlere dayanan düzenli bir iletişim planına bağlı olmalıdır. Ne zaman bir sonraki konuşacağınızı bilmiyorsanız hayal kırıklığı yaratan bir şey yoktur. Bu nedenle, nasıl, ne zaman ve ne sıklıkta kabul edeceğinizi kendiniz en aza indirin.

İlişkiler güven üzerine kuruludur ve uzun vadeli ilişkiler genellikle birbirinize olan güveninizi yeni yollarla test eder … ancak doğru bir şekilde yapılırsa, size güvenen büyük bir güven olabilir. Bu üç kilit konuyu kabul ederek, uzun mesafeli ilişkilerdeki güvensizliği azaltırsınız.

[ad_2]

19 Nisan 2020 - 03:47

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli