Tüm ilişkilerin yüzdesi başarısız

Tüm ilişkilerin yüzdesi başarısız

[ad_1]

Burada oturup yazmaya hazırlanırken, tartışmalı bir makale olacağını zaten biliyorum, ama biraz tartışmadan hayat nedir? Yaşamları boyunca birçok insan ilişkilerinin çoğunun neden uzun vadede işe yaramadığını merak ediyor. Hepsine verdiler ve kalplerini ve ruhlarını, her şeyi tek başına yok etmeye, bitkin olmaya ve baştan başlamaya koydular. Gerçek şu ki böyle olmalı, çünkü tüm ilişkilerin yüzde 99’u başarısız oluyor. Ama … hepsi başarılı.

Yüzünü sadece okurken hayal edebiliyorum. Evet, tüm ilişkilerin yüzde 99’u başarısız oluyor. Bence bu yüzeysel olduğum anlamına gelmiyor ve ilişkinin işe yarayabileceğine inanmıyorum, çünkü olabilir, ama soru … Ne kadar sürecek?

İlişkiler, asla mutlu yaşamayacağınız yaşam boyu bir aşk yuvası olarak tasarlanmamıştır. Amaçları size bir şey öğretmektir. Öğrenirken, aşk gelebilir, aşk kalabilir ve aşk gidebilir. Ama nasıl olursa olsun, ihtimaller size karşı zaten yığılmış. Birisiyle tanıştığınızda, ilişkinin başarısız olması yüzde 99’dur.

İlk aşkı tekrar düşünün. Bazıları için iyi anılardı. Şimdi sorum şu: bu kişi şimdi nerede? Dürüst olalım. Kaç kişinin ilk aşık olduklarını biliyor musunuz? İnsanlar o zamandan beri çok az insanla birlikte. Ancak, hala aynı kişiyle olan ve önceki sorumu bana bırakan çok az kişi var: ne kadar süreyle? 25 yılı aşkın bir süredir evli olan birçok insan var ve evet, bu özel bir şey, ama bu birlikte olmaları gerektiği anlamına gelmiyor. Bu, yıllar boyunca birbirlerine alıştıklarını ve sadece kabul ettikleri anlamına gelebilir. Öyleyse, bu ilişki başarısız oldu. İkisi de gerçekten mutlu değiller, sadece kabul ettikleri bir şeyi başardılar. 25 yılı aşkın bir süredir evli ve boşanmış insanlar da var. Ama muhtemelen aynı zamanda mutlu ve derinden aşık olan ve sonsuza dek mutlu yaşayanların yüzde 1’i.

Yaşlandıkça, oyunlardan sıkılırsınız ve bu özel kişiyle anlaşmaya hazır olursunuz, ancak bu her zaman gerçekleşmez. Bir tarihten sonra randevuya çıkarsınız ve neden “bir” ile tanışmadığınızı merak edersiniz ve sizinle ilgili bir sorun olup olmadığını merak etmeye başlarsınız. Sonra Tanrı’dan önce dualar başlayacak. Görünüşe göre ne kadar çok dua ederseniz, o kadar çok başarısızlığa sahip olacaksınız.

Şu anda kötü bir ilişkiniz varsa, kendinize nedenini sorun? Ne zamandır bir ilişkiniz var? Neden hala oradasın? Başka biri size bunu sorduğunda ve “Kafanızdaki Deer” cevabını alıp aldığınızda, bunun nedeni genellikle cevaplarınızın başkalarına değil, sadece size mantıklı olmasıdır. Çalışmaması gereken bir şey yapmaya çalışıyorsunuz.

Tanıştığınız ve ilişki kurduğunuz her insan, uzun vadede birlikte olmanız gereken biri değildir. Her insan hayatınıza bir sebeple gelir. Bu geçici kişiyi alıp kalıcı hale getirmeye çalıştığınızda sorun oluşur. Sadece bir amaçla karşılaştığınız bir kişi sadece bir şey öğretiyor olabilir ve size öğretilirse işleri yapılır. Bununla birlikte, sorun, onu etrafta tutmanız ve gereksiz acı ve stresden geçmenizdir, çünkü artık sevgi denilen bu lanet şeyi geliştirdiğinizi fark etmesine izin vermek istemezsiniz, ancak diğer insanlarla tanıştığınızı fark etmezseniz size başka şeyler öğretir. Bazıları size nasıl sevileceğini, acıyı nasıl hissedeceğinizi, nasıl iyileşeceğinizi ve nasıl güçlü olacağınızı öğretecek. Ayrıca sizin için değil, çocuğunuz, arkadaşınız veya sevdiğiniz diğer kişilerle de tanışacaksınız. Sebep ne olursa olsun, herkesin hayatınızda özel bir amacı vardır, ancak tüm olumsuz işaretleri görmezden gelir ve onu amaçlanandan daha fazlasını yapmaya çalışırsanız değiştirirsiniz.

Hayat sizi birçok virajda götürür. Bu dönüşlerin bazılarında, sağa değil sola gitmelisiniz, bu da sizi o sırada sizin için tasarlanmamış olabilecek başka bir yola götürecektir. Ama sizi nereye götürürse götürsün, kesinlikle bir ilişkiye yol açacaktır. Ve zamanın yüzde 99’u ilişki sona erdi, ama … ilişkinin hedefi her zaman başarılı.

[ad_2]

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.

05 Mayıs 2020 - 17:35

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli