Toksik ilişkilerden kurtulmanın 3 yolu

Toksik ilişkilerden kurtulmanın 3 yolu

1. Deli, tekrarlayan ve yıkıcı kısmı dinleyin

Acı içinde yaşadığımız zamanın yarısı, doo-doo’yla yüzleşmekten korkuyoruz ve bir sebepten kaçınırsak – kaybolacağını – ortadan kalkmayacağını düşünüyoruz.

Saçmalamayı itmeye çalışmadan kabul edersen, korkularını, acılarını ve endişelerini serbest bırakma ve serbest bırakma şansı veriyorsun.

Boşanmada yaşayabileceğiniz acıların çoğu, kafanızda size söyleyen seslerdir – bunu yanlış yaptınız, eski sevgiliniz yanlış yaptı ve bir nedenden dolayı bu kötü ilişkinin sıcak karmaşasını yarattınız. Bu düşüncelerden bazıları son derece yıkıcı bir şekilde dönüyor: “İstediğim kadar çekici değildim,” “Yeterince genç değildim,” “Yeterince para kazanmıyorum” … Eminim yuvarlak ve uzun bir listeniz var.

Bu düşünceleri duyduğunuzda, olumlu düşüncelere odaklanmak ve olumsuz düşüncelerinizi uzaklaştırmak yaygın bir uygulamadır. Ancak arıza ile çalışmaz, çünkü çok incindiniz ve incinmeye odaklanabileceğiniz olumlu düşüncelerden daha güçlüdür.

Her zaman istediğiniz daha iyi geleceğe odaklanabilirsiniz, ancak vücudunuzdaki ve duygusal beyninizdeki kötü duygulardan kaçarsanız, ilişkinin üstesinden gelemezsiniz.

Bu kötü duyguların hissedilmesi, deneyimlenmesi ve salıverilmesi gerekir.

Kendinize onlara odaklanmayı bırakıp başka bir şey düşünmeyi söylüyorsunuz – onları götürmeyecek ve sadece olumsuz düşünce ve duygu döngüsünü tekrarlayacaksınız.

2. Olumsuz duygular döngünüzü kırmak için daha yüksek bir kuvvete dönün.

AA (Adsız Alkolikler) programının başarısı sadece% 5-10’dur.

Bu, programa giren 15 kişiden sadece 1’inin gerçekten içmeyi bıraktığı anlamına gelir. AA programının popülerliği göz önüne alındığında bu çok düşük bir başarı oranıdır.

İnsanlar neden hala AA’ya geri dönüyor?

AA’nın temel ilkelerinden biri, kişinin kalbinde en iyi çıkarları olan ve başarısını sağlayan daha yüksek bir güce inanmalarıdır. Yani programı “başarısız” edebilseniz bile, arkanızda başka biri var. Buna bir tanrı diyorlar, bir insanın programı kendisinin yapmasını ümit etmemek için bir arkadaş, sponsoru, neye ve neye ihtiyaç duyuyorlarsa derler.

Sadece karışıklığınızdan kurtulmayı beklemeyin. Daha yüksek bir güç veya sevgi ile bağlantı sizi ya da kendi kendine konuşma ve sevgi eksikliği alışkanlıklarınızı ortadan kaldırmak için.

Tanrı modern kültürümüzde kirli bir kelime haline geldi. Bunun nedeni, dinin tanrı versiyonundan bıktığımız ve umutsuzca daha yüksek bir gücün kişisel, sevgi dolu ve dönüşen bir versiyonunu arıyoruz.

Zehirli bir ilişkiniz olduğunda duygusal beyniniz yok edilir.

Seviliyorsunuz, yaralandınız ve duygusal beyniniz, sinir sisteminiz ve bedeniniz korku içinde yaşıyor çünkü incinmenizi sakladınız ve sadece birinin saldırmasını bekleyen yaralı bir hayvan gibisiniz.

İlişkinizi bıraktıysanız ve hala bu acı veya korkudan muzdaripseniz (veya her ikisi de – her zaman sıkışmışsa), bu duygusal beyne tepki vermeye başlayacaksınız.

Duygusal beyin, beyninizin diğer kısımlarından bin kat daha güçlü (ve daha yaşlı).

Duygusal beyni bundan daha güçlü bir şekilde kesebilmek önemlidir. Ve eğer rasyonel beyninizi kullanmaya çalışırsanız – bu yeterince güçlü değildir.

Duygusal beynin gücünü bozduğu kanıtlanmış olan, sevgi, rahatlık, güvenlik ve sizden daha güçlü bir şeye bağlantı duygusu. Bağlanabileceğiniz ve sizin için çalışan her şeyi çağırabileceğiniz bu saf sevgi hissi: ‘Tanrı’, daha fazla bilinç, sevdiğiniz biriyle veya bir filmde veya hikayede sevdiğiniz bir karakterle gençken tanıdığınız aşka inanç. Sadece hayal edebileceğiniz ve bağlanabileceğiniz sevginin en iyi versiyonu olmalı.

Sizi daha fazla aşık hissettiren her şey duygusal beyni desteklemek için güvende hissetmeniz için gereklidir – böylece negatif hastalık döngüsünü serbest bırakabilir ve beyninizin sıkıştığından veya bağlandığından korkabilirsiniz. içinde

3. Hastayı sağlıklı ve yetkili bir şekilde serbest bırakın.

Şimdi geçmişinizi ortaya çıkarmanın önemli yolu, bunu yaparken güçlü hissetmektir – sıkı çalışan ve büyük ödüller kazanan bir usta gibi.

İnsanların bir ilişkide incinmekten kaçınmasının temel nedeni, kendilerini şaşırtmaktan ya da duygularını ve kendilerini kontrol edemiyormuş gibi başkalarıyla temas kurmaktan korkmalarıdır.

AA neden sadece% 5-10 başarılı? İnsanlar neden ilk başını belaya soktuğunda içmeye geri dönüyorlar?

Yaralandığınız bir kişiye ulaştığınızda, korkmak ve incinme veya korkma korkunuzu ortadan kaldıran eski alışkanlıklarınıza ve “emziklerinize” gitmek doğaldır. ne yapacağımı bilmiyorum.

“Yanlış adamı” bir ilişkiye çekmenizin nedenlerinden biri, hangi parçalarınızı görmekten korktuğunuzu görmeye zorlanmanızdır!

Ama bunun yerine, bu derin karanlık negatif duygu döngülerini tetiklediği için “yanlış adamı” suçluyorsunuz. Ve sonra diyorsun ki: Yanlış bir şey yaptım ve bu yüzden bu yanlış adamı çektim.

Hiçbir fikrin yok.

Aslında kendinize umutsuzca NASIL SEVİLMEYİ öğrenmek isteyen kısmı gösteriliyor, ama asla NASIL SEVİLMEYİ öğrenme fırsatına sahip olmadın.

Büyüdüğünüzde ve incindiğinizde, kimse size nasıl incinmeye açık olacağınızı ya da incitmekten, özür dilemekten ya da size yardım edecek birini aramayı nasıl korkturacağınızı öğretmez!

Çoğu durumda, zarar görmeden bırakılır, halının altına itilir ve hayat devam eder. Aynı zamanda, duygusal beyniniz acıyı hatırlar ve sinir sisteminizi ve duygusal hafızanızı, duyguları ifade etmenin sizin için güvenli olmadığını ve zararın daha iyi önlenen veya göz ardı edilen bir şey olduğunu hissettirir.

Zarar gördüğünde SEVİLMEYİ öğrenmek güçlendiriyor sadece sağlıklı bir şekilde tamamen zarar görmesini sağlayın.

Ve incinmiş hissetmeyi ve yardım ya da aşk istemeyi öğrenirken ustayı hissedebilirsiniz.

Onlarca yıl (ya da bir ömür boyu) olan müşterilerle çalıştım. Zararlarından ve korkularından kaçındıkları yerde, ancak kendi “yüksek güç” versiyonunuzla bir sevgi alanı yaratmanın mümkün olduğunu öğrendiklerinde değişim muazzam. Sanki bir nedenden ötürü, bu gizli kahramana ve ustaca istedikleri şeye sahip oldular ve ihtiyaç duydukları tek şey, incinmenin, savunmasız olmanın uygun olduğu hissiyle bağlantı kurmaktı ve bu özgünlükte inanılmaz bir güç var ve kimse incinemez, eğer onlara aitse.

Müşterilerle çalıştığım en büyük sevinç, kendilerine yıkıcı bir düşünce döngüsünü sona erdirmek için ihtiyaç duydukları sevgi alanını vermek ve bedenlerini tekrar sevmelerini engelleyen hastaları iyileştirmek için benzersiz ve bireysel yollarını öğrenmeyi nasıl öğrendikleri.

Negatif döngü, kim olduğunuza, daha önce bilmediğiniz şeylere veya bir bakışa sahip olup olmadığınıza farklı bir sevgi ile değiştirilir. Seanslar ve uygulamalı egzersizler yoluyla ne kadar güçlü olabildiklerini görürler.

Seanslar sizin ve bedeninizdeki bu sevgi alanını açar, böylece duygularınızı düşünmek zorunda kalmazsınız ve bedeninizde kalıcı ve kalıcı bir aşk yaşayabilirsiniz. Bu beden ve gergin aşk deneyimi, müşteriler kendi sevinçlerini eşsiz bir kişisel aşk hikayesinin gücü ile birleştirene kadar duygusal beyinde negatif bir döngüyü kaldırır.

“Her şeyin en önemli aşk hikayesi sizindir” demiştim.

Bu sevgiyi bedeninizde sevme, olma, hissetme ve deneyimleme biçiminizi belirleyene kadar, arzu ettiğiniz aşkı gerçekten deneyimleyemezsiniz.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.

08 Mayıs 2020 - 14:04

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli