Mesafe ve mesafe

Mesafe ve mesafe

uzaklık veya zamanla ayrılmış olsanız bile, aynı yatakta ve bir sonraki kalp atışınızın yakınında kalırken duygusal olarak bir milyon  cüdada olabilirsiniz. Hiç eşinizden tecrit edilmiş veya ırakta olmaktan duygu deneyiminiz oldu mu? Tek nadiren gördüğünüz veya çok iyi hissettiğin birine yakın hissettiniz mi?

Bu paradoksu nasıl açıklıyorsunuz? Hayatımda birçok kez deneyimler yaşadım ve yakınlığının ve mesafe paradoksunun kökenini belirlemeye çalıştım. Kesin bir cevabım yok ama bence sorunun özüne yaklaşıyorum.

Birkaç çeşit yakınlık veya mesafe vardır. Var: fiziksel, duygusal, finansal, cinsel, manevi ve psikolojik. Birine duygusal olarak yakın hissettim, ama fiziksel olarak bir milyon mil uzakta. Ruhlar arasında büyük bir mesafe var, ancak diğer bölgelerde yakın. Ya sen – aynı deneyimleri yaşadın mı? Bir ilişkiniz varsa ve yukarıda belirtilen yollardan herhangi birinde bir sonraki büyük veya ortağınıza yakın hissetmiyorsanız, bu ilişkinin hayatınızın geri kalanı için değerini ve ilişki ihtiyaçlarınızın veya gündeminizin genel tablosunda nasıl değiştirilebileceğini veya yansıtılabileceğini düşünmenizi öneririm.

Buradaki asıl sorun, bazı açılardan yakın, başkalarında uzak olduğumuz zamandır. Örneğin, sevgiye, duygusal yakınlığa veya romantizme daha fazla ihtiyacınız varsa ve diğer büyükleriniz finansal güvenliğe daha fazla ihtiyaç duyuyorsa ve romantizm veya duygusal yakınlığa ihtiyacınız yoksa, bu boşluğu tamamen odaklanarak köprülemezsiniz. eksik ya da çok önemli değil. Çözülmemiş kızgınlık, bagaj, beklentiler, suçluluk vb. Getirme eğilimindesiniz. diğer alanlarla ilişkiniz, uzağa katkıda bulunmak ve arızayı arttırmak. Bunu bilinçli olarak yapamazsınız, ama kesinlikle bilinçaltında yapacaksınız.

Sizden sadece ilişkinizde nerede olduğunuzu ve nerede olduğunuzu ve bunun tüm ilişkinizi ve ilişkinizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini nasıl etkilediğini düşünerek zaman geçirmenizi istiyorum. Pratikte herhangi bir ilişkinin artılarını ve eksilerini takdir etmiyorsanız, ciddi şekilde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Bir sonraki makalemiz: Kadınlar Neden Cinsel İlişki ile Orgazm Olmaz
yazımıza göz atabilirsiniz. Yada Google arama motorundan daha fazla içeriklere bakabilirsiniz

03 Nisan 2020 - 21:16

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli