Mesafe ilişkileri ne kadar çalışır – ipuçları

Mesafe ilişkileri ne kadar çalışır – ipuçları

Tatiller rahatlatıcı olacak şekilde tasarlanmıştır ve beyaz bir kumlu plajda otururken kağıt şemsiyelerle serpilmiş pembe bir yetişkin içeceğinden daha rahatlatıcı bir şey olmasa da – bilirsiniz, bir barda sipariş verirken öldürülmeyeceğiniz bir içecek. Herkes nefret postasına atlamadan önce düşünün: minimal bağlılık ve yüzeysel duygusal katılım ile kısa ilişkiler size fayda sağlayabilir. Her iki taraf da oyunun kurallarını anlayana kadar acı verici duygular veya çürükler olmamalıdır. Bazen sevmediğin biriyle zaman geçirmek terapötik olabilir.

Bu noktada, bu güneşlenme ile uğraşan herkesin, tatilinizin sürdüğü sürece tam olarak farkında olacağı konusunda yeterince vurgulamam. İnsanları yönlendirmeyin ve kimseyi (kendiniz de dahil) Bahamalar’daki bir tatilin zamanın sonunda zorlukla kesilen destansı bir aşk şiiri haline getirdiği bir duruma koymadığınızdan emin olun. Bir tatil romanı bir gecelemeden farklı değildir – her iki tarafın bir geceleme olduğunu bilmesi de uygundur.

Chicago’da yaşıyorsanız ve Albuquerque’de yaşıyorsanız ve her ikiniz de Waikiki’de başlayan uzun süreli bir ilişkinin sürdürülmesinin zor olduğunu ve her şeyi ve hala biliyorsanız, yeterince zekaya sahip yetişkinlerle hemfikirsiniz. tanışmak istiyorsun, onu arıyorsun. Tatile çıkmanın hiçbir zararı yoktur. Bulunduğunuz kişi sayısına bağlı olarak, bu normalde çıkmayı düşünmediğiniz biriyle tanışmak için bir fırsat olabilir. Ya da güneş batmadan önce sadece gülme ve sörf yapma ve avucunuzun içine çekilme fırsatı. Kim bilir? Sadece vahşi ve talihsiz bir şey yapmak isteyebilirsiniz – Ben Jack’in anlamsız ilişkisi.

Bu tür ilişkilerin kötü, anlamlı, zararlı veya tehlikeli olduğunu veya çalışamayacağını otomatik olarak varsaymayın. Bunların hiçbir doğru değil. “Anlamsız ilişkilerin” bu kadar kötü bir rap olmasının nedeni neredeyse hiç anlamsız olmalarıdır. İnsanlar istemedikleri veya paylaşılmayan duyguları gizlice kabul ederler. Bazen basit bir iletişimsizlik meselesidir. Ama seyahat ediyorsanız ve bu güzel kadını bikini diplerinde ve çevredeki ayak bileğinin Sari’nin derin kristal mavisi suyunda durduğunu görüyorsanız, bunu sadece iki şey doğruysa yapın:

1) limana gitmeyeceğiniz uzun vadeli eğlence bittiğinde ve eve gittiğinde öfkeli ve

2) gerçek kaybolmasının olası sonuçları ile yaşamayı kabul ettiğiniz. Umarım, sırayla, sadece aynı şey onun için de geçerliyse katılacaktır.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.

19 Haziran 2020 - 13:04

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli