Kocamın ilişkisi ona ilişki hakkında gerçekçi olmayan beklentiler verdi

Kocamın ilişkisi ona ilişki hakkında gerçekçi olmayan beklentiler verdi

[ad_1]

Aldattığını ve bir ilişkisi olduğunu öğrendikten sonra eşinize farklı bakmak yaygındır. Hatta dramatik bir şekilde değiştiğini düşünebilirsiniz (hem kişiliğinde hem de Outlook’ta.) Bekleyemeyeceğiniz şey, eşinizin aslında değişikliği kabul edip kutlayabileceğidir.

Bunun bir örneği, birinin romantik aşk ve hayranlık hakkındaki görüşüdür. Genellikle, hile bir eşi, özellikle başlangıçta, başka bir kişinin kaidesine ve bir ilişkiye koyar. Bunu birkaç nedenden ötürü yapıyorlar, ancak asıl olan, bir ilişki kurmanın haklılaştırılmasını ve egzersiz yapmayı kolaylaştırması. Bu kadar yüksek bir risk almayı haklı çıkarmak için hileli bir ilişki korkunç “özel” veya “nadir” olmalıdır.

Yani evet, eşleri aldatmak bir ilişki ve başka bir kişi için neredeyse gerçekçi olmayabilir. Ne yazık ki, ilişki sona erdiğinde her zaman tamamen bitmez. Kendinizi ilişkiler ve genel sevgi üzerine yeni bir bakış açısı olan bir eş ile bulabilirsiniz. Örneğin, bir kadın “Dürüst olmak gerekirse, tanıştığımızda bile asla kocamı romantik olarak adlandırmazdım. İsterse tatlı olmalıydı. Ama kocam çok pratik bir insan. Hediyeler satın alıyor, özel günlerde takdir gösteriyor, ama Evli insanların aşk olarak kabul edildiğini düşünüyor.Şimdi, bu konuda tamamen değiştiğinden beri, tüm casusluklarım sürekli olarak diğer kadınlara düşünceli hediyeler aldığını ve onun için güzel şeyler yaptığını biliyorum.Ve bu beni çok incitti ve sinirlendirdi. Ayrıca çok uzun zamandır benimle birlikte olmadığına dair düşünceli olduğunu da biliyorum ama ilişkinin sona erdiğinden% 100 eminim, artık onun için endişelenmem gerekmediğinden eminim. , Kocam hala benim için “takdir” göstermek için çalışıyor, romantik idealizm olduğunu fark ettim. Minnettar olmalıyım biliyorum, bu beni rahatsız ediyor. Daha önce tüm bu düşünce neredeydi? Kocama onun sevgisine layık olduğumu göstermek için başka bir kadına ve ilişkiye mi ihtiyacınız var? Aniden başka bir kadına aşık olmayı öğrenen bir adam gibi ve bu gerçekten beni rahatsız ediyor. Aptal kocamı geri istediğimi söylemiyorum – daha önce hiç takdir göstermemiş biri. Ama gözlerinde yıldız bulunan aptalca bir aptal gibi davranıyor. Orta yaşlı insanların, 18 yaşındayken olduğu gibi aşık olmaya odaklanmasına gerek yoktur. Beni yanlış anlamayın. Mutlu bir evlilik istiyorum. Ama kocam sadece aptalca davranıyor. Rahatsız etmeden onu nasıl durdurabilirim? ”

Hayal kırıklığınızı anlıyorum. Kendi başına küçük bir sevgi göstermiş olsaydı güzel olurdu, ama şimdi ilişkiden sonra geldiğine göre, sanki kadın onun içinde bir şey “uyandırmış” gibi. Ve tabii ki, oldukça anlaşılır bir şekilde, tatsız ve biraz saldırgan buluyorsunuz.

Ancak durum karmaşık. Evliliğinizi kurtarmak istiyorsanız, sonuçta onun sevgisinin alıcısı olmalısınız. Yani onun tamamen kapanmasını istediğiniz hiçbir şey yok. Sanırım hem sevgi (sonunda) hem de samimiyetine inanmak istiyorsunuz.

Şu anda, bu yeni yaygın sevginin tamamen samimi olduğuna inanmak anlaşılır bir şekilde zordur. Artık onu alamadıkları için kadına karşı duygularını yansıttığından şüphelenebilirsiniz. Ve sizi koruyacak. Ve sanki onu uzaklaştırabilirsin. Bu bir 22 yakalama, çünkü onu bir kez ittiğinizde, tekrar aldatacağından endişeleniyorsunuz.

Doğruca dışarı çıkmamanızı ve ondan açıkça veya sert bir şekilde durmasını istememeyi tavsiye ederim. Ancak ihtiyacınız varsa, kısa vadede azaltmak istediklerini ima edebilirsiniz. Bir sonraki hevesli davranışından bunalmış olsa da, şöyle bir şey denemek isteyebilirsiniz, “Böyle bir çaba harcadığınız için gurur duysam da, şu anda size karşı dürüst olmalıyım. Çünkü daha önce hiç olmadığı kadar dürüstlüğe ihtiyacımız olduğuna inanıyorum. Bazen biraz ezici. Daha önce olduğunuzdan çok farklı ve ilişkiden hemen sonra gerçekleşiyor, bu yüzden bazen şeylerden şüphe ediyor, kısmen çok dramatik. ama çok denemek zorunda olduğumuzu hissetmemizi istemiyorum. ”

Umarım doğru alırlar ve beslerler. Birçok insanın kendi mortalite fikirleriyle başa çıkma fırsatı olduğunu belirtmek isterim. Yaşlanırlar ve “sadece bir kez yaşarsınız” fark ederler. Bütün coşku ve romantik aşk fikri bunun bir devamı olabilir. Bu tür bir sevginin onlar için çok önemli olduğuna karar verebilirler ve kesinlikle hayatlarına getirmek ve tadını çıkarmak isterler. Dürüst olmak gerekirse, evliliğiniz çerçevesinde yaparlarsa yanlış bir şey yoktur ve ikiniz de onunla rahat olursunuz.

[ad_2]

18 Nisan 2020 - 13:03

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli