Kıvılcımları ilişkinize nasıl geri koyabilirsiniz?

Kıvılcımları ilişkinize nasıl geri koyabilirsiniz?

[ad_1]

Diğer insanlarla ne kadar iyi anlaşabilirsin? Dünyayı düşmanca ve düşmanca bir yer mi buluyorsunuz, yoksa çoğu insan size yardımcı ve arkadaşça mı? Hangi dünyada yaşarsanız yaşayın, kendinizle olan ilişkinizin tüm ilişkileri yönettiğini göreceksiniz. Bu nasıl olabilir? Düşünceleriniz ve duygularınız dünyanızı yansıtır, bu nedenle iyimser hissediyorsanız, şeyleri olumlu bir şekilde algılamamız muhtemeldir ve bu, etrafınızdaki her şeye ve her şeye karşı tutumunuzu etkileyecektir.

Gandhi, “Dünyada görmek istediğiniz değişikliklere dikkat edin.” Dedi. Bir ilişki bağlamında kendinize, “Nasıl olmak istiyorum? Dostu? Uzak? Düşman? “Bu tutumlardan birini deneyin ve diğer insanların size nasıl davrandığını görün! Her tavrın tanıştığınız insanlardan farklı bir tepkiye neden olacağını garanti ediyorum, bu yüzden arkadaş canlısıysanız, başkalarının da size karşı dost olduğunu göreceksiniz.

Bu bilgiyi ilişkinize bir kıvılcım çıkarmak için nasıl kullanabilirsiniz?

Küçük başlamanızı öneririm. Amaç, tanıştığınız gün birinin gününü daha parlak hale getirmektir. Sadece tam bir yabancıyla gülümseyebilir ve zaman geçirebilir veya mağazada size hizmet eden birine iltifat edebilir. Onları gülümsetip gülümsemeyeceğinizi görmek için kendinize sorun!

Ardından, meslektaşlarınız ve sosyal tanıdıklarınız gibi daha düzenli olarak tanıştığınız kişilere geçin. Onlardan çok hoşlanmayabilirsiniz veya onlarla kolayca devam edebiliyorsanız, pratik yapmak için harika insanlardır. Onlarla etkileşime girerken farklı olun ve ne olduğunu görün. Her toplantıda neyi başarmak istediğinizi ve istediğiniz sonuca ulaşmak için nasıl davranmanız veya olmanız gerektiğini düşünün. Beğendiyseniz, bilimsel bir deney olarak ele alın.

Genel olarak, çıkarlarını ve değerlerini paylaştığımız insanlarla arkadaş oluruz ve bu arkadaşlar duygusal ihtiyaçlarımızı onlar için olduğu gibi karşılar. Bir arkadaşınıza daha yakın olmak istediğinizi düşünüyorsanız, cesur, açık ve biraz savunmasız olun ve onlara yaklaşmak için bir şeyler yapın. İlk hareketi yapana kadar beklemeyin.

Aile ilişkileri karmaşık olabilir – özellikle bir çocuk her şeyi bilen ve ebeveynini hiçbir şey bilmeyen eski moda olarak gören bir genç olduğunda. Ergenliğin gerçekten ne istediğini düşünmeye çalış ve onu sunmaya çalış (ve burada iPod’lar, CD’ler ve eğitmenler hakkında konuşmuyorum). Ne söylediklerini ve ne söylemediklerini dikkatle dinleyin. Bazı sınırlar ve hatta rızanızı isteyebilirler. Kendinizi onların yerine koyabilir misiniz ve onlara söylediklerinize nasıl tepki vereceğinizi hayal edin. Hangisinin en iyi sonucu verdiğini bulmak için farklı senaryolar deneyebilirsiniz.

Belki de en önemli ilişkiniz partnerinizdir. İstediğiniz ilişkiyi düşünün. Eşiniz için mükemmel bir arkadaş olmak için ne yapmalısınız? İlişkinize kendiniz odaklanabilir ve ona kimliğinizi verebilirsiniz, böylece davranışınızın onu nasıl etkileyeceğini düşünebilirsiniz. Bunu göz önünde bulundurarak, genellikle ilişkilere zarar veren kişisel güç mücadelelerini kaybedebilirsiniz. Belki de gururunu bir kenara bırakıp yeni bir şekilde yaşayan ilk kişi olmanın zamanı geldi.

Kendinize saygı, nezaket ve şefkatle davrandığınızda, bunun, ateşlenecek olan ilişkinize yansıyacağını göreceksiniz! Keyfini çıkarın!

[ad_2]

18 Nisan 2020 - 17:58

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli