Kadınlar Neden Cinsel İlişki ile Orgazm Olmaz

Kadınlar Neden Cinsel İlişki ile Orgazm Olmaz

Kadınlar Neden Cinsel İlişki ile Orgazm Olmaz

Orgazm erkekler için hayati önem taşır, bu nedenle kadınlar için eşit derecede hayati olduğu varsayılır.

(1) Orgazmdan bağımsız olarak bir kadın emprenye edilir

Erkek orgazm üreme için gerekli olan boşalmayı tetikler. Bir kadın erkek bezlerinden yoksun olduğu için boşalma yapamaz. Yumurtlama otomatik olarak gerçekleştiğinden, bir kadının herhangi bir zamanda orgazm olması için bir neden yoktur.

(2) Kadınlar cinsel ilişkiye girebilmek için duygusal faktörlere ihtiyaç duyarlar

Erkekler duygusal faktörlere bakılmaksızın cinsel ilişki ile uyandırılır. Bunun nedeni orgazmın psikolojik uyarılma ve fiziksel uyarım sonucunda ortaya çıkmasıdır. Erotik bir uyarıcı, duygusal koşullardan bağımsız olarak uyarılmaya neden olur. Kadınlar, emprenye olma konusunda erotik hiçbir şey olmadığı için cinsel ilişki fırsatları tarafından uyandırılmaz. Tecavüzün duygusal ortamı mutabakat ilişkisinden kesinlikle çok farklıdır. Ancak tecavüzün fiziksel uyarımı o kadar da farklı değil. Kadınların bu kadar sıkıntı çekmesine neden olan bir eylemin cinsel uyarılmaya da neden olması mümkün değildir.

(3) Kadınlar bir sevgiliye cevap vermemeyi amaçlıyor

Kadınların üreme rolü, bir erkek boşalıncaya kadar cinsel ilişki ile işbirliği yapmaktır. Kadınlar kendi çabaları ile orgazm olsaydı ya da bir sevgiliyi (elle ya da ağızdan) uyarmak için motive olsaydı, ilişki daha az olası ve üreme daha az başarılı olurdu. Erkekler kadınların her zaman cinsel ilişki istemeleri gerektiğini düşünür. Kadınlar ilişkiyi rahatsız edici bulduklarında, kendileriyle ilgili yanlış bir şey olması gerektiğini varsayarlar. Ancak cinsel ilişki sadece erkek (penetratör) bakış açısından erotiktir.

(4) İlişki tamamen erkek tepkileriyle tanımlanır

Hiç kimse başka bir kişinin orgazmı tarafından belirlenen zaman kısıtlamaları içinde orgazm yapamaz. Cinsel ilişki uyarımı erkek ereksiyonu ile başlar ve erkek boşalması ile biter. Bir cinsel ilişki alıcısı (nüfuz edilen kişi), belirsiz bir süre boyunca sağlanan stimülasyondan orgazma ulaşamaz. İlişki sadece erkek penetratörün uyandırılmasına (ereksiyona) dayanır. Alıcının hiçbir zaman uyandırılması gerekmez.

(5) Orgazm, başarmaya odaklanan cinsel aktiviteyi bitirir

Orgazmla sonuçlanan herhangi bir aktivite, doğal olarak bir kişi orgazma ulaştığında sona erer. Bu, erkeklerin neden orgazm olduktan sonra cinsel aktiviteye devam etmekle ilgilendiklerini açıklıyor. Kadınlar erkekler kadar duyarlı olsaydı, o zaman mantıklı bir şekilde cinsel aktivite bir kadının orgazmıyla sona ererdi. Ancak üreme nedenleriyle, bir kadın bir erkek boşalıncaya kadar ilişkinin devam etmesine izin vermeye istekli olmalıdır.

(6) Kadınlar orgazm erkeklerden çok daha az

Bir düğmeye basmak gibi orgazm oluşmaz. Her insan belirli bir sıklıkta orgazm yaşar. Yaşından bağımsız olarak kadınlar ortalama iki haftada bir orgazm olur. Erkekler orgazm kadınlardan çok daha sık. Bir erkek her yaptığında bir kadının orgazm olması mümkün değildir.

(7) Kadınlar orgazm erkeklerden daha fazla zamana ihtiyacım var

Erkekler 1 dakika içinde orgazm mastürbasyon. İlişki daha tatmin edici olabilir, ancak stimülasyon daha dolaylıdır. Bu yüzden onları daha uzun sürer. Çoğu erkek (bunların dörtte üçü) cinsel ilişkiyi başlattıktan sonra iki dakika içinde orgazm olur, bu da bir kadının orgazma ulaşması için yeterince uzun değildir. Bir kadının, bu iki dakikalık pencerede orgazmını oluşturabileceği varsayılır. Araştırmalar, kadınların sadece orgazm olmak için 4 dakikaya ve bir sevgiliyle 10 ila 20 dakika veya daha uzun süreye ihtiyaç duyduğunu göstermektedir.

(8) Bir kadın için cinsel ilişki erotik değildir

Kadınlar zihinsel olarak bir sevgiliyle uyandırılmaz, bu nedenle klitoral organ şişkin değildir. Kadınlar sadece mastürbasyon sırasında cinsel fanteziler kullanırlar. Ancak bir sevgiliyle, ihtiyaç duydukları erotizme yoğun bir şekilde odaklanamazlar.

(9) Bir kadın bir sevgilisiyle doğru stimülasyonu elde edemez

Bir kadının vajinanın nüfuz etmesine izin verdiği pozisyon, kadın orgazmının nasıl elde edildiğiyle uyumsuzdur. Cinsel ilişki sırasında bir kadın, penisin uyarılmasına yardımcı olmak için bacaklarını yayarak kalçalarını bükerek erkek itme ile işbirliği yapar. Genellikle sırtında yatar ve gözleri açıktır. Cinsel ilişki, itici bir ritimde pelvik kaslarını arkadan gererken önden kan akışına masaj yaparak kadının klitoral organı doğru şekilde uyarmasına izin vermez.

(10) Orgazm, bireye uyacak şekilde tanımlanamaz

Cinsel üremenin doğası, hepimizin farklı ve eşsiz olduğumuz anlamına gelir. Ama hepimiz ortak bir gen havuzundan yapıldık. Orgazm insan vücudunun temel bir fizyolojik yanıtıdır, bu nedenle bir bireyin benzersiz bir yanıta sahip olması mümkün değildir. Bir kadının orgazm iddialarını reddetmek zordur, ancak davranışları indirim için kullanabiliriz..

Bir sonraki makalemiz: Gençlik İlişkileri yazımıza göz atabilirsiniz. Yada Google arama motorundan daha fazla içeriklere bakabilirsiniz

06 Nisan 2020 - 14:57

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli