İlişkilerin seni geri tutuyor mu? Hayatınızdaki önemli insanların görünmez telleri

İlişkilerin seni geri tutuyor mu? Hayatınızdaki önemli insanların görünmez telleri

Genellikle kişisel ve profesyonel büyümenin ve kişinin tutkusunu bilinçsiz bulmanın önündeki en tehlikeli engeller. Kadınlar, neyin durduğunu görmek için dışarıya bakmak yerine kendilerini suçlama eğilimindedir. Bir kadının bana bir keresinde söylediği gibi, “Kendinizi suçlamak Dig Deeper’dan daha kolaydır.”

Yani, tutkunuzu bulmak için daha derine inmekle ilgileniyorsanız, bazı olası ipuçları. Hayatınızda önemli olan insanlarla olan ilişkileriniz, sizi Görünmez Dizeler olarak adlandırdığım şeyde geride tutabilir. Tutkunuzu bulmanızı veya profesyonelce ilerlemenizi engelleyen altı seçenek: ebeveynleriniz, kardeşleriniz, eşiniz, en iyi arkadaşınız, patronunuz ve anneniz (ebeveynlerinizden ayrı).

1. Ailen: Eski valizini annen ve / veya babandan alabilirsin. Size başarılı olmamanız gerektiğini bildiren bir mesaj mı gönderdiler? Onlardan “klutz”, “tembel” veya kendinizi görmeye nasıl geldiğinizi tanımlayan başka bir işaret olduğunuzu duydunuz mu? Uzun bir süre ölmüş olsalar bile, bu mesajları kendiniz hakkında taşıyabilirsiniz.

2. Kardeşleriniz: Çocukluğunuzdan küçük veya büyük kardeşlerle olan ilişkilerinizden elde edilen hayaletler yine de kendinizi nasıl gördüğünüzü etkileyebilir. O zaman sizi nasıl gördüklerine dair resimler zamanla donabilir, böylece onları ve eski lensi kendiniz görebilirsiniz.

3. Eşiniz / partneriniz: Hayatınızdaki önemli bir adamın desteğinin veya desteğinin bulunmaması, şu anda nerede olabileceğinizi keşfetme özgürlüğünüz üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Sizi desteklemiyorsa, sizi hareket ettirebilecek planlara geçtiğinizde onu geride bırakarak özensiz hissedebilirsiniz. Bu genellikle bilinçli bir karar değildir. Fakat çoğu zaman, kadınlar “o” cesareti kırıldığında kişisel veya mesleki gelişim arzusunu kaybederler.

4. En iyi arkadaşınız: Yine, en iyi arkadaşınız büyümeye hazır olmadığında sadakat sorunu devreye girer. Onu geride bırakmak gibi hissedebilirsiniz; Depresyonda olduğu zaman hayatınızın heyecan verici yönleri hakkında konuşmaktan rahatsızlık duyabilirsiniz. Ve şimdi olan, bu duygular bilinçsiz olabilir, böylece bilmeden bile geri tutabilirsiniz.

5. Patronunuz: Tamam, patronunuz bir dingbat olsa bile (ya da en iyi kelimeyi buraya yazsanız bile) uçmayı göze alabilir misiniz? İşleri değiştirmeniz gerekebilir, ancak sizi neyin engellediğini anladıktan sonra genellikle patronunuzun etrafında çalışabilirsiniz.

Anneniz: Bazen kızları, yetişkin kızları bilinçaltında anneleriyle daha başarılı olduklarında ihanete uğramış hissederler. Bu özellikle anneleri kariyerleri sırasında becerilerini veya yeteneklerini kullanamamaya kızdıysa doğrudur. Duygu bilinçsiz olduğu için, kendi kendine yeten kız annesinin yerine getirilmemiş rüyalarıyla bağlantı kuramayabilir.

15 Nisan 2020 - 05:07

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli