İlişkiler: Yanlış kişiyle sonuçlanmak mümkün mü?

İlişkiler: Yanlış kişiyle sonuçlanmak mümkün mü?

Nasıl menüden bir şey seçmek ve nihayet kendi zevklerine çok çekici olmadığını öğrenmek gibi; aynı zamanda etkileşimde bulunacak birini seçebilirler, ancak bunun iyi bir eşleşme olmadığını öğrenirler. Onlar için hiçbir şey yapmayan yiyecekleri yemeyi bırakabilirler, ancak doğru olmayan bir ilişkide başarılı olamazlar.

Bu kişiyle zaman geçirdikleri için onlarla güçlü bir şekilde ilişkilendirilebilirler. İyi maçlar değilse, yeterince kötü gidecek, ancak diğer kişi şiddetliyse daha da kötüleşecektir.

çatışma

Muhtemelen bir ilişkiye girmeden önce akıllarında tuttukları kişi olurdu ve daha sonra bir keresinde gerçekten bitirdikleri kişi olurdu. Eğer başlarındaki fikri birlikte olduğunuz kişiyle karşılaştırırlarsa, gece ve gündüz arasındaki fark gibi olabilir.

Bu insani farklılık nedeniyle, bu konuma nasıl geldiklerini merak edebilirler. Sanki bir yemek sipariş ettiler, ama sonunda başka bir yemek aldılar.

Bir kez

İlk kez çekildiyse, işlemeleri daha kolay olabilir. Sadece mutsuz oldukları ve mutluluklarının yakında değişeceği sonucuna varılabilir.

Dolayısıyla, o kişiyle olan ilişkilerini sona erdirdikten sonra, kendileri için doğru birini bulabilmeleri sadece zaman meselesi olabilir. İlişkiyi sona erdirmeleri kolay olmayabilir, ancak yapmaları gereken bir şeydir.

model

Yine, bunun ilk kez olmama olasılığı var. Aslında, hatırladıkları sürece oynanmış bir senaryo olabilir.

Onlara hakkı olmayan birçok insanla birlikteydiler. Bu şekilde, kişi kendini mutsuz bir şekilde görebiliyordu ya da birisinin ya da bir şeyin onu geri tuttuğuna inanabilirdi.

Etkisi yok

Birinin istediği bir şey olduğunu ve daha sonra elde ettiklerini hatırlayarak, hayatlarının bu alanı üzerinde hiçbir kontrolü yokmuş gibi hissetmeleri şaşırtıcı değildir. Hayatlarının diğer alanlarından bahsetmişken, bu farklı bir hikaye olabilir.

Örneğin, bir kariyer çok başarılı olabilir ve birçok yakın arkadaşı olabilir. Birisi yaşamın bu alanında olanlardan uzaklaşıp hayatlarının bu alanının neden bu şekilde değişebileceğini düşünebiliyorsa, onlara hayatlarını değiştirme şansı verebilir.

Daha derin bir bakış

Yaşamlarının neden oldukları gibi çalışarak ve cevaplar arayarak, varlıklarının en az iki bölümünün olduğu sonucuna varabilirler. Bir kısmı bilinçaltı zihinleri, diğeri bilinçaltı zihinleri.

İlk bölümün yaşamları üzerinde çok az etkisi olurken, ikinci bölüm yaşamlarını etkiler. O zaman, başlarına gelenlerin bir parçası olarak, bu parçanın var olduğu kadar uzun süredir farkında bile olmayabilirler.

Işıkları aç

Varlıklarının bu bölümünde neler olup bittiğinin farkında olarak, yavaş yavaş belirli insanlara neden ilgi duyduklarını öğrenebilirler. Bu insanlar sadece bilindikleri bazı alanları işaretleyebilirler, ancak şimdi bilinçsiz oldukları tüm alanları işaretlemeleri muhtemeldir.

Bir anlamda, bilinçli zihinleri bir kişi gibidir ve bilinçaltı zihinleri de bir başkası gibidir. Ancak iki kişi olsa bile, bu insanlardan biri diğerinden daha fazla kontrole sahiptir.

Birincil ihtiyaç

Bu diğer kişi onları mutlu eden veya onlara saygı duyan biriyle ilgilenmek istemez; bu kişinin yıllar önce olanları tekrarlamasını gerçekten istediği şey. Başka bir deyişle, bilinçaltı zihinleri, ilk yıllarında olanları yeniden deneyimlemelerine izin verecek biriyle birlikte olmak istiyor.

Varlıklarının bu kısmı onların acı çekmek istediğinden değil; çünkü bazıları yaralarının iyileşmesini ve iyileşmesini istiyor. Aynı şekilde yaralanan biriyle temas ettiğinde, teması kaybettikleri parçaları yüzeye çıkarır ve ağrıları ile çalışmalarına izin verir.

Özeleştiri

Bu anlayış olmadan, diğer insanların bir sorun olarak görülmesi tamamen normaldir. Tarih kendini tekrar eder, ama bilinçli zihin olan bitenin tamamen farkındadır.

Neler olduğunu görmek ve iç yaralarını iyileştirmek yerine, sadece olanlara tepki veriyorlar. Bu durumda, mevcut ağrıları, uzun süredir yapılan ağrının tedavisinden daha fazla ağrıya eklenir.

farkında olma

Onunla iletişim kurmak mümkünse ve iç yaraları ile çalışmaya istekliyse, harici destek almak gerekebilir. Bu bir terapist veya şifacı yardımı ile sağlanabilecek bir şeydir.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.

09 Mayıs 2020 - 09:49

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli