İlişkiler: Önceki yaşam bağlantısı birinin işlevsiz bir ilişkiye sahip olmasına neden olabilir mi?

İlişkiler: Önceki yaşam bağlantısı birinin işlevsiz bir ilişkiye sahip olmasına neden olabilir mi?

[ad_1]

Birisi çok sağlıklı olmayan bir ilişkide olduğu sonucuna varırsa, onu değiştirmek için neler yapabileceklerine bakabilir. Bu yaklaşımla, onlara bir şey yapıp yapamayacağını görme şansı verir.

Şimdi muhtemelen yapmaları gereken şeylere ihtiyaçları var ve işte partnerinin oynaması gereken kısım bu. Dolayısıyla, her ikisi de yapılması gerekeni yapmaya hazır olduklarında, bu alandaki yaşamlarının değişmesi sadece bir zaman meselesi olabilir.

çıkmaz

Sonra tekrar, ortaklarının değişmeye hazır olduklarını, ancak mümkün olduğunca bunu yaptıklarını söyledikleri olabilir. Tekrar tekrar söyledikleri, hepsi konuştuklarını ve hareket etmediklerini düşündüren bir şey olabilir.

Aynı zamanda, partnerleri ilişkilerinin düzgün olduğu sonucuna varabilirler ya da değişmesi gerekenin onlar olmadığını söyleyebilirler. Her iki durumda da, ilişkilerinin gelişmediği oldukça açıktır; aslında, çok daha kötüleşmesi muhtemeldir.

hamle

Daha sonra o kişiyle olan ilişkinizi kesebilir veya onlara hizmet etmeyen bir ilişkiye devam edebilirsiniz. İlerledikçe, daha uygun bir oyun bulmak için ihtiyaç duydukları şeyleri iyileştirmelerine ve keşfetmelerine olanak tanır.

Öte yandan, eğer o kişiyle kalırlarsa, kendilerini baltalayacaklardır. Onlarla kalırlarsa, artık onlara duygusal olarak bağlı olmayabilirler.

Hazır

Varlıklarının duygusal kısmı kendilerini acıdan korumak için kapanabilir. Özellikle eşleri artık ihtiyaçlarını karşılamadığından, nasıl çok acı verici olabildiklerini öğrenmek.

Daha sonra birlikte yaşayabilirler, ancak bir milyon mil uzakta yaşayabilirler. Bu noktada, onlardan çok şey alan ve karşılığında çok az şey veren bir ilişkidir.

İç çatışma

Kendi zihinleri için cesareti teşvik etmeleri ve hayatlarında ilerleyebilmeleri önemlidir. Örneğin, arkadaşlarına ve ailelerine döndüklerinde bu daha kolay olur.

Sonuçta, kendi adalarından biri değil; onlar birbirine bağımlı insanlar. Ayrıca, eşleriyle ayrılmazlarsa hayatlarının ne kadar kötü olacağını düşünmelerine yardımcı olabilir.

Biraz farklı senaryo

Artık bir kişinin işlevsiz bir ilişkisi olduğu için yeterince kötü, ama gerçekten yakın oldukları biriyle beraber olması daha da kötü olabilir. Bu, daha önce birlikte oldukları biriyle birlikte oldukları anlamına gelebilir.

Ama birkaç ay hatta birkaç yıl önce olan biri değil; önceki yaşamda ilişki kurdukları birisi. Bir düzeyde, o kişiyle birlikte olmak her türlü soruna neden olur, ancak başka bir düzeyde, birlikte olmaları gerekiyormuş gibi hissedebilirler.

Güçlü bağlantı

Birisi ilişkilerini daha iyi hale getirmeye çalışmış olabilir ve ortağı denemiş olabilir, ancak bu ilişkinin başka şekilde gitmesi gerektiği anlamına gelmez. Bu kişiyi daha önce yaşamış olduğu biriyle kimse görmezse, uzun zaman önce terk etmiş olabilirler.

Bu kişiyle birlikte olmanın zihinsel ve duygusal sağlıkları üzerinde olumsuz bir etkisi vardır, ancak geri kalanı devam eder. Onlar için, o kısım için, o kişinin ayrılması, hayatlarını sona erdirecek bir şey olarak görülebilir.

Başka bir bakış açısı

Eğer neler yaşadıklarını söylediler, sonunda o kişiye bağımlı oldukları söylenebilirdi. Ve onları bir arada tutan şey aşktan başka bir şey değildir.

Bunu duyduktan sonra, kimse anlamadıklarına inanarak söylediklerini reddedebilir. Alternatif olarak, onların üzerinde derin bir etkisi olabilir, bu da ilişkilerinin gerçekten ne kadar toksik olduğunu fark etmelerini sağlar.

Bu hislere geri dön

Bu olduğunda, başka bir hayatta olanlara değil, şimdi olanlara odaklanabilir. Şu anda olanlara odaklanır ve nasıl davrandıklarını dikte etmesine izin verirsek, refahları için uzun zaman önce olanlara odaklanmaktan daha iyidir.

Ya da daha doğrusu, başka bir hayatta olanlara, şu anda olanlara odaklanmaktan çok daha iyidir, çünkü tüm geçmişin ve hatta geleceğin ebedi şimdiki zamanda olduğu düşünülmektedir. Her durumda, mevcut yaşamları dikkate alınmalı ve kararlarını yönlendirmelerine izin verilmelidir.

farkında olma

Birisi onunla ilişki kurabilir ve kendileri için uygun olmayan biriyle ilgilendiğini görürse, dış desteğe başvurmak gerekebilir. Bu bir terapist veya şifacı yardımı ile sağlanabilecek bir şeydir.

Bu süre zarfında, hem çocukken yaşadıkları travmayı hem de başka bir hayatta yaşadıkları travmayı yaşamak zorunda kalabilirler.

[ad_2]

11 Nisan 2020 - 19:24

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli