İlişkiler: Bir kişi bir ilişki sona erdiğinde neden ayrılır?

İlişkiler: Bir kişi bir ilişki sona erdiğinde neden ayrılır?

[ad_1]

Birisi yeni ayrıldıysa, hayatlarının diğer alanlarına odaklanması zor olabilir. Ne kadar acı çekiyorlarsa, her şey geri çekilebilir.

Belki uzun zamandır biriyle birlikteydiler ve hatta güçlü bir bağlantıları bile vardı. Bu nedenle, şimdi ilişki bittiğine göre, acı onlar için normal hale gelir.

ölüm

Yaşadıkları şey, başka biri geçerse geçeceklerine çok benzeyebilir. İlkleri aktarılmaz, ama birlikte olanları artık mevcut değildir.

Bu, bir başkasının geçip geçmediği veya basitçe hayat bırakıp bırakmadıkları önemli olmadığını gösterir; hala bir kayıp olarak deneyimlenmesi gerekiyor. Her iki durumda da, yaşamları bir daha asla aynı olmayacak.

Aşamalı bir süreç

Bununla birlikte, onların duygularını üzmesine ve üzerinde çalışmasına izin veriyorsa, yine de yükselebilmelidirler. Haftalar ve aylar sonra kendilerini daha iyi hissettiklerini fark edebilirler.

Başlangıçta arka planda solmuş olan şeyler sonunda hayatlarına dönebilir. Bu yüzden ilgilerini kaybettikleri şeyler yakında tekrar yaptıkları şeyler olabilir.

Harici destek

Bir başka önemli şey, bu süre zarfında doğru insanların çevrelerinde olduklarından emin olmalarıdır. Bunlar onlara destek ve cesaret veren insanlar.

Bu insanlarla onlara bir mola veren şeyler yapın. Birisi adasında olsaydı, başka birinin yardımıyla tekrar kalkabilirdi.

Uzak bellek

Yakında ne olduğuna tekrar bakacakları zaman gelecek ve TV’de gördükleri bir şeyi hatırlıyorlar gibi görünüyor. Sonra içlerinde duygular ortaya çıkar, ancak bu duygular onları süpürmez.

Bu noktada, yaşamlarındaki bu nokta zor olmasına rağmen, büyümelerine izin verdiğini görebilirler. Birçok farklı şey öğrenebilirsiniz ve hatta daha uygun biriyle tanışabilirler.

ideal

Yukarıdaki senaryoya bakmanın bir yolu, birisinin kırılması gerektiğinde ne olması gerektiğini söylemek olacaktır. İlişkinin sonunda acı yaşamak istemeyebilirler, ancak yine de zaman içinde hayatlarına devam edebilmek istiyorlar.

Ancak, herkesin başına gelir. Bazı insanlar için bir yırtılma onlara çok fazla acı verebilir ve bu ağrı zamanla ortadan kalkmayabilir.

İki uç

Yukarıdakilerin aksine, böyle biri derin bir kayıp hissi yaşayabilir, ancak gittiği kadar olmayabilir. Üzgün ​​ve hatta umutsuz olmanın yanı sıra intihar edebilirler.

İç dünyaları tamamen karıştı ve tüm dünyalarının sona erdiği hissedilebilir. Canlılıklarının nedeni ortadan kalkmış, yataktan kalkma nedenini ortadan kaldırmıştır.

Aşağı, sağ aşağı

Dışarıdan bütün bir insan gibi görünüyor, ama içeriden bütünden her şeyi hissediyorlar. Okyanustaki küçük bir tekne gibi, bu düşünce ve duyguları dengeleyecek hiçbir şey yoktur.

Bir ilişkiye girmeden önce, genellikle iyi olabilirler, bu da neden bu kadar karmaşa içinde olduklarını anlamalarını zorlaştırır. Bu, elbette, hayatlarının bir aşamasında net düşünebildikleri zamandır.

Bir sebep

Bu, çocukken güçlü bir çekirdek / his geliştirmek için ihtiyaç duydukları bakımı almadığını gösterebilir. Bunun yerine, görmezden gelinecekleri bir zaman olurdu.

Böylece, oluşturdukları sevgi sona erdiğinden, yaşamları boyunca yaşadıkları tüm acıyı ortaya çıkardı. Ve şu anda bu acıyı tecrübe etmeleri acı çektiğinden, çocukken onlar için ne kadar acı verici olduğunu fark etmelerini sağlıyor.

Vakıf yok

Olanlara bakmanın bir başka yolu, birinin ses üzerine inşa edilmiş bir ev gibi olacağını söylemektir. Doğru bakımı alsaydı, sağlam temelleri olan bir ev olurdu.

Güçlü temellere sahip olmak, içinde olanlarla duygusal desteği kolaylaştıracaktır. Bu nedenle, çocukluk ihmali yetişkin yaşamıyla başa çıkmak için gereken güçlü temellerin oluşmadığı ölçüde zararlıdır; sadece travma, felç ve hatta beyin hasarı ile sonuçlanır.

farkında olma

Eğer bu iletilebiliyorsa ve hayatlarını değiştirmek istiyorlarsa, dışarıdan desteğe başvurmaları gerekebilir. Bu bir terapist veya şifacı yardımı ile sağlanabilecek bir şeydir.

Birisiyle bu şekilde çalışmak, gitmedikleri yere gitmelerini sağlar. Birisi tarafından önerilmek onların nasıl hissettikleriyle yüzleşmelerini ve acı için çalışmalarını kolaylaştırır.

[ad_2]

14 Nisan 2020 - 09:50

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli