İlişkiler: Bir insanın çocukluğu sevgiyi drama ile ilişkilendirir mi?

İlişkiler: Bir insanın çocukluğu sevgiyi drama ile ilişkilendirir mi?

Nasıl bazı araba yolculukları sakin ve engelsiz olabilir ve bazıları gürültülü ve engellerle dolu olabilir, bu yüzden ilişkiler bu iki kategoriden birine girebilir. Yumruk kategorisine mensup biri için bir başkasına ait olandan çok daha sağlıklı olduğu açıktır.

Bununla birlikte, bu tür ilişkiler içinde olan insanlar olmasına rağmen; böyle bir ilişki içinde olmayan başkaları da var. Sonuç olarak, birisinin hayatının bu alanı onları güçlendirir veya zayıflatır.

Nasıl

Birisi genellikle uyumlu bir ilişki içindeyse, belki de hayatları hatırlayabildiği sürece o bölgede oynandı. Ve şu anda başka biriyle olmasalar bile, önceki ilişkileri olabilirdi

Bu nedenle, bu şekilde birlikte olduklarında şükran duymayabilirler çünkü normaldir. Öte yandan, eğer hayatları her zaman böyle olmasaydı, hayatlarının bu alanının nasıl olduğu için derin bir şükran duyabilirler.

Birlikte duygusal olarak

Bunlardan bazıları muhtemelen düzgün gelişmelerini sağlayan oldukça cesaret verici bir çocukluğa sahipti. Bu, onları tamamlamak için bir ortak aramadıkları ve muhtemelen duygularıyla başa çıkabilecekleri anlamına gelir.

Sonuç olarak, onlardan daha az beklerler ve kontrolünü kaybetme veya duygularını onlara yansıtma olasılığı daha düşüktür. Beraber oldukları kişi muhtemelen benzer bir durumda.

kapsam

Böylece duygularınıza sahip olabileceğinizi gösterir, birbirinize yansıtmaz, nerede başladıklarını ve bittiklerini ve diğerinin nerede başladığını ve bittiğini bildiklerini gösterir. Sonuç olarak, her ikisinin de problemleri için sorumluluk alma olasılığı daha yüksektir ve diğerini suçlama veya suçlama olasılığı daha düşüktür ve bu, onların üzerinde çalışmayı kolaylaştırır.

Bazen bilinçaltında annelerine / babalarına bakabilirler, ancak genel olarak birbirlerini görmeleri olası değildir. Her zaman birinin sağlıklı bir çocukluk geçirmeme olasılığı vardır ve bu muhtemelen kendileri için çok fazla iyileştirici çalışma yaptıklarını gösterir.

Pozitif bağlantı

Bu kişinin içinde bulunduğu ilişki türüne dayanarak, bu sevgi algılarının oldukça sağlıklı olduğunu gösterir. Kendilerini güvende hissettikleri, güvenilir, dürüst, güvenilir ve saygılı biriyle birlikte olmak önemlidir.Bu nedenle, olmayan biriyle zaman geçirirlerse, hızla ilgilerini kaybederler. Zihinsel ve duygusal olarak umursamıyorlar, bu yüzden yakında uzaklaşacaklardı.

Başka bir hikaye

Birisi uyumlu bir ilişki içinde değilse, aynı zamanda bölgenin hatırlayabildiği sürece olduğu gibi de olabilir. Ve bekar olduklarında, çatışma ve drama dolu birçok ilişkide olabilirler.

Bu ilişkilerden birinin sona ermesinden sonra, bir daha böyle bir şeyden geçmek zorunda kalmayacaklarına söz verebilirler, ancak yakında benzer bir ilişkiye ulaşacaklardır. Aslında, bu birkaç kez olabilir.

Tekerlekli paten

Birinin böyle bir ilişkisi varsa, muhtemelen tahmin edilemez veya sıkıcı değildir. Belki nadiren başka biriyle nerede durduklarını bilirler ve bu onlara çok sayıda yükseklik ve alan verir.

Bir dakika kendilerini mutlu, bağlı ve sevilmiş hissedebiliyorlardı ve sonra korku, endişe ve terk edilebiliyorlardı. Bağırmak ve hatta kavga etmek günlük yaşamlarının normal bir parçası olabilir.

Sırada ne var?

Eğer birinin şimdiye kadar sahip olduğu tek ilişki buysa, böyledir, başarısız olabilirler. Birisi sürekli böyle bir ilişkiye geldiğinde ve bu nedenle ortak bir paydaya sahip olduğunda, muhtemelen daha derin bir düzeyde rahat hissettiğinin bu olduğunu gösterir.

O zaman yanlışlıkla işlevsiz ilişkilerle sonuçlanmaları söz konusu değildir; sağlıksız insanlara ilgi duyuyorlar. Sevginin kendileri için ne anlama geldiğini araştırmak için zaman ayırmaları gerekiyorsa, muhtemelen çok sağlıklı bir anlama sahip olmadıklarını göreceklerdir.

Negatif bağlantı

Öngörülemeyen, tehlikeli, dürüst olmayan, güvenilmez, saygısız ve güvenilmez biriyle birlikteyseniz, muhtemelen düğmelerinize basacaksınız. Bu, güçlü bir cazibe yaşamalarını ve açmalarını sağlar.

Birinin bu tür davranışlarla rahat hissetmesinin nedeni muhtemelen ilk yıllarında olanlardan kaynaklanmaktadır. Burada en az iki bölüm vardır: nasıl tedavi edildikleri ve bakıcılarının birbirlerine nasıl davrandığı.

Dönüş yolunda

Kötü muamele gördükleri bir zaman olmuş olabilir ve bakıcıları birbirlerine bağırıp savaşmak için çok zaman harcayabilirlerdi. Bu durumda ilk çevreleri çok dengesiz, öngörülemez ve yoğun olurdu.

Ama onlar için çok stresli ve korkutucu bir zaman olsa da, tanıdık olan ve tanıdık olan, ego / bilinçaltı insan için güvenli olanla ilişkili olan şey olurdu. Ergo, bu deneyim son derece işlevsiz olmasına rağmen, sevginin ne olduğu ve bir ilişkinin ne olması gerektiği konusunda içsel modellerini yarattı.

farkında olma

Bu, birinin bu şekilde uyuşturucu veya alkol alabileceği gerçeğine gelir; onlar da aynı derecede yıkıcı insanlar için bir kanca olabilir. Bunu değiştirmek için, içinde olanları değiştirmek zorundasınız ve bu bir gecede olan bir şey değil.

Sabır ve azim ve doğru destekle, bu olabilir ve sağlıksız insanların yakınında rahatsızlığa neden olabilir. Bir terapistin veya şifacının yardımına ihtiyacınız olabilir.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.

06 Mayıs 2020 - 17:44

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli