İlişkiler: Bir erkek bir kadınla iletişim kuramayacak kadar duygusal olarak az gelişmiş mi?

İlişkiler: Bir erkek bir kadınla iletişim kuramayacak kadar duygusal olarak az gelişmiş mi?

[ad_1]

Bir kadının duygusal olarak erişilemeyen erkekler için nasıl devam ettiğinden şikayet etmesi nadir değildir ve böyle bir kadının inanılmaz derecede mutsuz olduğunu söylemek kolay olurdu. Zaman zaman aynı sonucu yaşar – o zaman erkeklerin bunu bir araya getirmesi gerekebilir.

�

Erkeklere genel bir yükümlülük yüklemek ve bir kadının oynadığı rolü görmezden gelmek, yaşamın bu alanında hiçbir etkisi olmadığı anlamına gelir. Hayatının bu alanı tamamen kontrolünün dışındadır.

İki parça

Sonuçta, iki kişi bir araya getirildiğinde, her zaman bir kişiye ve diğerine ne olur. Bununla birlikte, her iki kişi de birbirlerine doğru çekildiklerinde ne rol oynadıklarını bilmiyorlarsa (veya en azından bunun neden böyle olduğunu araştırmaya istekli), güçsüz veya sömürülen hissetmeleri normaldir.

Bir kadın sürekli olarak belirli erkek tiplerini çektiğini gördüğünde, ona sadece bir kaza olmadığını görme şansı verir. Ayrıca, sürekli olarak hedefi vuracaksa veya peş peşe bir promosyon alacaksa, muhtemelen sadece mutlu olduğunu söylemezdi.

Kolay karar

Birini aynı olan bir erkeğin peşinden koştuktan sonra, bir kadın bunun neden böyle olduğunu araştırmaya istekli olursa, hayatını yavaş yavaş değiştirmesine izin verecektir. Ancak bu kolay olamaz; kolay seçenek kurban gibi hissetmeye devam etmektir.

Giderek ve daha derin bir seviyede nasıl hissettiğini görerek, başa çıkmak için bazı duygusal yaraları olduğunu keşfedebilir. Bunlar şimdi muhtemelen ilk yıllarında olanların sonucudur.

Diğer taraf

Duygusal olarak kullanılamayan bir adam söz konusu olduğunda, bunun birkaç nedeni olabilir. İlk olarak, eski kocasından ayrılabilirler ve yine de duygusal olarak ona bağlı olabilirler.

Alternatif olarak, erkeğin kadınlarla bir şeyleri daha ileri götürme gereğini hissetmediğini gösterebilir. Eğer farklı bir kadınla tanışmak zorunda kalırsa, işleri daha fazla ilerletmekten çok mutlu olabilir.

Bu bir seçenek değil

Ve yine, belki de bu yaşamın başlangıcında olanlardan dolayı, bu sadece eski kocanın başına ne geldiği anlamına gelmiyor. Bir erkeğin sunabileceği tek şey aklı ve bedeni, o kalbin çevrimdışı olması.

Bir kadın bir erkekten daha fazlasını bekleseydi, gereksiz yere acı çekmeye neden olur. Derinlerde, bu adam çok acı çekebilir, kalbinin kapanmasına neden olan acı.

Yanlış beni

Ancak çok fazla duygusal bagaj taşıyabilmesine rağmen, bunun açık olduğu anlamına gelmez. Adamın kendine güvenen, yetenekli ve her şeye sahipmiş gibi olmasına izin veren güçlü bir görünüm geliştirmesi olasılığı vardır.

O zaman dünyaya sundukları imaj, onlarda gerçekten neler olduğuna inanıyor. Bununla birlikte, giydiği maske, diğer insanlarla duygusal olarak bağlantı kurmasını engeller.

İki ihtiyaç

Bu nedenle, onu vücudunu paylaşma ve düşüncelerinin ihtiyaçlarını karşılama ihtiyacı ile bırakır. Başkalarından onay almak ve bir şekilde görmek de gerekebilir.

Bu, çoğunun verebileceklerine değil, başkalarından ne aldıklarına odaklandığını göstermektedir. Dünyaya sunduğu görüntünün arkasında, bir insandan çok bir çocuk gibi hisseden biri olabilir.

Hazır değil

Eğer öyleyse, birlikte olmak için bir kadın aramaz; aradığı şey bir anne. Derin bir çocuk ve bir anneye ihtiyaç duyan bir kadını bir kadın olarak göremez.

Kadınları anne olarak görmenin yanı sıra, erkekleri baba olarak görme eğilimi de olabilir. İçindeki yaralı çocuk, annesinden almadığı bakım ve kendi babasından almadığı destek ve rehberlik isteyebilir.

farkında olma

Artık bir çocuk gibi hissetmemesi ve kadınlarla farklı şekilde etkileşime girebilmesi için Vital’in içindeki duygusal yaralar üzerinde çalışması gerekiyor. Bu, yavaş yavaş gerçek benliğini ortaya çıkarmasına ve tam olarak tezahür etmesine izin verir.

Bir erkek onunla iletişim kurabilir ve hayatını değiştirmek istiyorsa, dışarıdan destek bulması gerekebilir. Bu bir terapist veya şifacı yardımı ile sağlanabilecek bir şeydir.

[ad_2]

20 Nisan 2020 - 04:31

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli