Güçlü, sağlıklı ve dengeli bir ilişkide 10 çift alışkanlık

Güçlü, sağlıklı ve dengeli bir ilişkide 10 çift alışkanlık

Tam olarak sağlıklı bir çekicilik ilişkisi kuran şey birkaç farklıdır. Güvenilir ve aynı zamanda uygun işbirliğinin geliştirilmesi çaba ve zaman gerektirir. Ve ne yazık ki, sadece bir gecede olmaz. Herhangi bir ortaklık güçlenir ve devam ederse, bunu yapmalısınız. Aşağıda hem sağlıklı hem de dengeli bir çift oluşturmanıza ve sürdürmenize yardımcı olacak bazı davranışlar bulunmaktadır.

etkileşim

İletişim çok önemlidir. Bu, sağlıklı bir topluluğun en önemli yüksek özelliklerinden biridir. Ama herkes nasıl etkili bir şekilde bağlanacağını bilmiyor … ve hatta bir şekilde bağlanabiliyor. Memnun ve sağlıklı çiftler de, bu video oyunu kapalı. Birbirlerine olan sevgilerini “Seni seviyorum” diyerek ve överek ifade ediyorlar. Ayrıca, halı silme problemlerini değil, kötüleri gözden geçirirler. Hem ilerlemek hem de genişlemek için duygularınız hakkında gerçekten konuşma fırsatına sahip olmalısınız. Ne kadar rahatsız ya da huzursuz olursa olsun, uzun vadeli ve buluşma fırsatı yaratır.

dikkate almak

Aretha Franklin bunun hakkında bir şarkı söyledi, bu yüzden çok önemli olduğunu anlıyorsunuz. Arkadaşınız birçok türde değerlidir. Mutlu bir ortaklığa sahip olmak, eşinizin zamanına, kalbine, karakterine ve güvenine saygı göstermek anlamına gelir. Bir ilişkide insanların isim söylemesi, iyi arkadaşlarınız veya ailenizle olumsuz ilişkiler hakkında konuşmak ve / veya onları ilişkiden korkutmak gibi birçok şey vardır.

Kaliteli zaman, miktar değil

Bu miktar değil, en yüksek kalite ile ilgilidir. Sizin ve eşinizin birbirinizle ne kadar zaman geçirdiğiniz önemli değildir. En önemli şey o zamanın yüksek kalitesidir. Akşam yemeğinde masada iş gününüz hakkında konuşurken, The Voice’in en güncel bölümlerini gören bir akşam yemeği var. Birlikte dikkat çekmek ve dikkat çekmek güzel, ancak kesinlikle derin bir bağlantıyı sürdürmek için hala birlikte çalıştığınızdan ve kaliteli zaman geçirdiğinizden emin olmanız gerekir.

Zaman farkı

Eşinizle zaman geçirmek çok önemlidir. Zaman geçirmek de aynı derecede önemlidir. Hem kendi işlerinizi yönetmek hem de bağımsız kalmak çok önemlidir. Çiftler birlikte çok fazla zaman geçirirse, bu istenmeyen bağımlılığa neden olabilir. Sağlıklı ve dengeli sınırların ve bir dereceye kadar özerkliğin sürdürülmesi kesinlikle kalıcı bir işbirliği yaratacaktır.

Aşk dilleri

Gary Chapman, erkeklerin ve kadınların beş dil sevgisi olduğu fikrini ortaya attı. İnsanların duyumun tadını çıkarmanın benzersiz yolları vardır. Beyanlar, hediyeler almak, kaliteli zaman, hizmet faaliyetleri ve ayrıca fiziksel dokunuş vardır. Hangi aşk dilinin sadece partnerinize değil, size de konuştuğunu bilmek çok önemlidir. Özel yardımcılar olmanın yanı sıra, sizi gerçekten sevdiğinizi tam olarak hissettiren şey hakkında bilgilendirmek, her ikiniz de bağlantılıdır. Ayrıca, eşinizin sevgi diline sürekli döndüğünüzden emin olun.

Tanıma

Çoğu zaman, hayatımızdaki diğer insanların onlara değer verdiğimizi anlamasına izin verdiğimizi unutamayız. Biz öyle düşünüyoruz, ama bunu göstermek zorunda değiliz. Romantik ilişkimizde olur. Özel birine onu sevdiğini göster. Bu kelimeler, kartlar, çiçekler, nazik işler veya daha fazlası yoluyla yapılabilir. Günde bir çiçeğin savaşmaya devam ettiğini unutmayın. Tamam, belki her gün değil, ama anlayacaksın.

Pozitif ve negatif

Bazen olumsuz olanlar olur. İşimizden nefret ediyoruz, arkadaşlarımızla sinirliyiz ve erkek ya da kız arkadaşımız son sinirimize atlıyor. Oh, oh, o yarı boş bardaktan çok fazla alkol tükettik mi? Olumsuz olanlara değil, partnerin olumlu niteliklerine bakmamız önemlidir. Hiç kimse mükemmel değildir ve diğer önemli şeyleri de içerir. Yani, kötüye odaklanmak yerine, iyi niyet için bir girişimde bulunuyoruz.

Savaşlarını seç

Her açıdan argümanlar olmalı. Sorunları ön plana çıkarmak ve birbirleriyle zor zamanların üstesinden gelmek önemlidir. Ancak, SO’nuza itiraz ettiğimi sanmıyorum, tercih edilen bir fincan kahvenin kullanımı bunlardan sadece biri olmalıdır. Mücadelelerinizi akıllıca seçin, çünkü insanlar sağlıklı ve dengeli ortaklıklardan da hoşlanırlar.

Seks

Seks hakkında konuşuyoruz bebeğim. Bunun müreffeh bir ortaklık yaratmada ne kadar önemli olduğunu da konuşacağız. Seks temeldir. Ne kadar çok var, o kadar çok istiyorsun. Farklı yönleri doğrudur. Ne kadar az sahip olursanız, o kadar az istersiniz ve eşinizle daha az bağlantıda hissedersiniz. Seks hayatınızı canlı ve aynı zamanda merak uyandırıcı tutun. Pişirme alanı için “baharat eklemek” tavsiye edilmez.

Karşılaştırma yok

Aslında, turba her zaman daha yeşil değildir. Ve bu durumda bile, isteyebileceğiniz bir çim olmayabilir. Genellikle hayatlarımızı başkalarının yaşamlarıyla karşılaştırırız – sadece insanlar, evleri ve kıyafetleri için işe yarayan şey. Ayrıca sosyal medya siteleri aracılığıyla ilişkilerimizi karşılaştırma eğilimindeyiz. Bununla birlikte, daha mutlu çiftlerin amacı, hangi turba kırığının daha fazla benzediğini görmek değildir. Onlar kendi ön kapıdan manzaranın tadını çıkarın.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.

18 Haziran 2020 - 22:35

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli