Gönderici-taşıyıcı ilişkisini geliştirmenin 7 yolu

Gönderici-taşıyıcı ilişkisini geliştirmenin 7 yolu

Yük hizmetleri çok önemlidir ve yük gemileri, nakliyecileri taşıyıcılara bağlamakta çok işe yarar. Ancak, nakliyeci ve nakliyeci arasındaki ilişki iyi olmalıdır, böylece süreç sorunsuz çalışır ve kazan-kazan sürecidir. Neyse ki, bu iki önemli kişi arasındaki ilişkiyi geliştirmenin birçok yolu var. Daha güçlü bir ilişki söz konusu olduğunda, güvenilir bir operatör ağı korunur. Taşıyıcının endişelerine dikkat ederek, uzun vadeli işbirliği ortakları oluşturmak mümkündür.

Bir nakliyeci olarak, operatörünüzle iyi bir ilişki sürdürmek için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır.

1. İlgili herkes için çalışın. Bu, hangi taşıma ve şeritlerin en iyi çalıştığını bulmak için taşıyıcı ile birlikte yapılabilir. Bir operatörle çalışıyorsanız, ağa kârlılık eklemek mümkündür. İlişkiyi güçlendirir.

2. Taşıyıcılara dürüst bağlılık. Sadece nakliyeciye karşı olan yükümlülüklerinize saygı duyarsanız, sizden önce onları onurlandırabilirler. Taşıyıcının genellikle hizmetin fiyatını sağlanan verilere dayandırdığı göz önüne alındığında, yalnızca doğru verilerin sağlanması önemlidir. Söylediğiniz gibi ton ve pistlerde teslim ettiğinizden de emin olmalısınız.

3. Cömert olun. Bu, ortaya çıkan paylaşım fırsatlarından kaynaklanmaktadır. Önce taşıyıcı ortağınıza yeni fırsatlar sunarsanız, herkes Adil Anlaşma’dan yararlanır.

4. Bir planla başlayın. Aksi takdirde iyi bir ilişkiyi bozabilecek kayalık bir başlangıçtan kaçınmanın en iyi yollarından biri, her yeni ortaklığı bir planla başlattığınızdan emin olmaktır. Taşıyıcılara, sistemlerini yeni yollar ve yükler üstlenmeleri için eğitmeleri ve hatta eğitmeleri için önemli miktarda zaman tanıyın.

5. İlgili tüm verileri kullanın. Teklif verme işlemi sırasında verdiğiniz bilgiler, taşıyıcının kargonun özelliklerindeki ve mevsimindeki veya miktarındaki mevsimsel değişiklikler için hazırlığını büyük ölçüde belirleyecektir. Bu nedenle, verilen brüt tonaj ve şerit verilerine ek olarak, karakteristik yüzdeleri ve aylık yük taşımacılığı hacmini de sağlamanız çok önemlidir.

6. İletişim hatlarını açık tutun. Performans metriklerini, fırsatları ve yeni hizmetleri gözden geçirmek ilişkileri güçlendirmenin her zaman iyi bir yoludur. Bir eskort olarak, şu anda işletmeniz için neyin önemli olduğunu tartışmak üzere taşıyıcılarla düzenli toplantılar yapmayı düşünün. Bu tür toplantıları kullanarak maliyetleri azaltmak ve işinizi geliştirmek için stratejiler geliştirebilirsiniz. Düzenli işbirliği ve iletişim yalnızca nakliyeci-taşıyıcı ilişkisini güçlendirir.

7. Teknolojiyi kucaklayın. Operatörlerinizden gerçek zamanlı gönderi verileri beklediğiniz kıtada, operatörlerin ihtiyaç duydukları verileri aktarmalarını kolaylaştırmanız gerekir. Gerekli verileri iletmek için onlara doğru ve düzgün bir sistem sağlayan programlama seçeneklerini seçin. İşinizi ve ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz birçok teknolojik araç var.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.

20 Haziran 2020 - 23:19

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli