Cleveland Cavaliers: 7 Yol – Basketbol ve İlişkiler Aynı!

Cleveland Cavaliers: 7 Yol – Basketbol ve İlişkiler Aynı!

[ad_1]

Cleveland Cavaliers ve yıldız oyuncusu arasındaki aşk hikayesi şaşırtıcı, ancak iniş ve çıkışlarla doludur.

Bu üç yıl boyunca, vazgeçmelerine ve başka bir şey yapmalarına yol açabilecek birçok durum vardı, ancak kendilerini 2016 NBA şampiyonlarına ittiler.

Eğer ilişkinizde kazanmak istiyorsanız, Cleveland Caves’den çok şey öğrenebilirsiniz.

Yolculukları, bir ilişkinin birçok durumda nasıl olabileceğine çok benziyor ve işte burada:

1) Büyük rüptür. Yıllar önce, yıldız oyuncu yeni bir şey denemek için Cleveland’dan ayrılmaya karar verdi. Bazen sevdiğimiz, ilişkilerimizden düşer. Daha iyi bir tane bulma umuduyla gitme eğilimindeyiz. Bazen işe yarıyor bazen de çalışmıyor.

2) Alçakgönüllülük. Takımın çalışması için yıldız oyuncu kendini alçakgönüllü hale getirmek ve birkaç yıl önce bıraktığı takıma dönme kararı almak zorunda kaldı. Bir ilişkiniz olduğunda, alçakgönüllülük zorunlu olmalıdır. Yanlış olduğunuzu kabul etmeye istekli olmanız ve bazen haklı olduğunuzu hissetseniz bile özür dilemelisiniz.

3) Kimya vardı. Bir ilişkinin işe yaraması için, herkes yeniden bir araya gelmeli ve kendi rollerini tutarlı bir şekilde oynayabilmelidir;

4) acı ve acı. Bu yarış sırasında oyuncularının çoğunu sakatlıklar nedeniyle işe yaramaz hale getiren zor ve acı verici durumlar vardı. İlişkiler, ihanet, acı verici sözler, yanlış anlamalar ve sizi devirebilecek ve tüm potansiyelinize göre oynamamanıza veya performans göstermemenize neden olabilecek birçok şeyi içerebilir.

5) Zaman ve sabır gereklidir. Bu şampiyonayı kazanmak boş zaman aldı. İlk yıl, bir araya gelip birbirlerini tanıma zamanıydı. İkinci yıl finale kaldılar ama şampiyonluk olmadı. Üçüncü denemeden sonra yaptılar. İlişkiler aynı. Bir kişiyi tanımak zaman alır. Her şey bir anda bir araya gelmez, bu yüzden sabır gereklidir.

6) tutku. Soru “Ne kadar kötü çalışmasını istiyorsun?” Cleveland boşluğunun kazanma tutkusu vardı. Tüm aksiliklere ve 3-1 final açığa rağmen, basketbol oynamak ve şampiyonluğu kazanmak konusunda tutkuluydular. Bir ilişkide, kişi ve onun çalışması için ilişki hakkında yeterince tutkulu olmanız gerekir. Bencil ve ben merkezli olamaz ya da şampiyon olma fırsatını kaçıramazsın.

7) sıkı çalışma. Değerli hiçbir şey sıkı çalışma olmadan yapılamaz. Cavid bu şampiyona için çok çalıştı ve kazandı! İlişkinizin başarılı olmasını istiyorsanız, işi dahil etmeye hazır olmanız gerekir. Söylemeye gerek yok, çalışmasını istiyorsun. Ayrıca, sadece tutkudan gelmiyor. İlişkinin işe yaraması için üzerinize düşeni yapmalısınız.

Basketbol gibi ilişkiler karmaşıktır ve çok fazla zaman, çaba ve enerji gerektirir. Kaavlar şampiyonluğu kazanmak istedi ve Forth’un zaman içinde çalışması için ihtiyaç duyduğu çabayı gösterdiler. Herkes kendi rolünü oynadı ve usta olma hakkını elde ettiler.

Soru şu ki, ilişkinizi bir basketbol şampiyonu gibi görüyor ve çalışmasını sağlamak için gerekenleri yapıyor musunuz? Yoksa vazgeçip mazeret mi ediyorsunuz, çünkü kazanmadınız mı?

[ad_2]

16 Nisan 2020 - 21:38

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli