Bekar kadınlar ve duygusal olarak infertil ilişkiler

Bekar kadınlar ve duygusal olarak infertil ilişkiler

[ad_1]

Seni isteyen adam senin hakkında her şeye tapıyor:

5, 7, 10+ yıl süren ve hala hiçbir yere gitmeyen (en uzun ya da en kısa mesafe olsun) bir ilişkiye girerseniz, “duygusal olarak erişilemeyen bir adamla tanıştığınızı” anlamanız gerekir. Duygusal olarak erişilemeyen bir adam bir şeyi sizi ovmak veya indirmek için bir bahane olarak kullanır. Neden seninle evlenmesine izin verilmediğini kanıtlamak için bir şeyler yapacak.

Birçok bekar kadın, sevdikleri erkeklerle ilişkilere girer ve erkekler onları eşit olarak sevmez, ancak yine de aniden değişeceklerini umarlar. Tanıştığın bir adamın 7 yıl sonra seninle evlenmesi zorsa, onunla ne zaman evleneceğini düşünüyorsun? 20 yıl içinde mi? Seni isteyen adam, sana ihtiyacı olan, seninle ilgili her şeye tapıyor ve sevmediklerini değiştirmek için harika yollar buluyor. Ama seni asla yere indirmeyecek …

Dur, geri çekil ve tekrar başla

Kadın, eğer kendini sürekli dövüşürken, hep tartışırken, daima mutsuz bulursan, dur ve bunun hep istediğin hayat olup olmadığını sor. Duygusal olarak sizin için uygun olmayan bir erkekle olabilirsiniz. Yani, doğru yap. Dur ve sipariş için kendini ara! Geri çekilin, adımları izleyin ve baştan başlayın. İlk başta bırakmak zor olabilir, ama hiçbir kadının olmaması için zaman bekliyor! Biyolojik saatiniz işliyor. Hiç kimsenin seni fazla mesaiye bırakmasına izin verme! Belki de tüm bu yıllar boyunca bir adamı bekliyorsun ve sonunda seni uzaklaştırır.

Bak, erkekler akıllarını bilirler, ama size asla söylemezler. Kimin zaman geçirmeyi sevdiğini biliyorlar ve bu siz olmayabilirsiniz. Seni sevmeyen bir erkeğe davranan, seni senden çok sevmeyen ve seninle hiçbir şey yapmak istemeyen bir kadın dışında, onunla evlenmek için bir erkek dilenen bir kadından daha kötü bir şey olup olmadığından bile emin değilim. Kendinizi inek gübresine sürtüyormuş gibi hissetmelisiniz ve kokuyu örtmek için üzerine parfümler serpiştirin … Bir çıkmaza girdiğinizde sıra beklemeyi bırakın kızlar.

Kimse gençliğinizi hor görmesin:

Duygusal olarak müsait olmayan biriyle çıkmayı bırak. Kendinize değer vermezseniz, yeryüzündeki herkes size nasıl değer verir? Siz değerli bir insansınız. Hiçbir erkeğin (ya da kadının) gençliğinizi hor görmesine izin vermeyin. Kendinizi değerlendirin. Ne değersin? Kendinizi değerlendirin ve size değer verenlerin adil bir şansı olmasına ve kendinizi kanıtlamasına izin verin. Bil bakalım ne oldu? Bay Doğru ihtiyaçları kalbin. Kalbin Bay Wrong’un tuvaletine zaten asıldığında ona nasıl verebilirsin?

Uyan, kızlar. Kendinize ve önemseyenlere adil olun. Bay Wrong’dan duygusal olarak çıkarılıncaya kadar, Bay Right asla görünmeyecek. Gölgelerin içinde gizlenmeye devam ediyor. Hayat yaşamak içindir. Zamanını boşa harcamayı bırak. Uyanın ve duygusal olarak verimli odadan çıkın. Bu kararı verirken sizi seçmesi için Tanrı’ya güvenin. Bir kazada yaşamayı bırak.

[ad_2]

10 Nisan 2020 - 23:23

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli