Başarılı Uzun Mesafe İlişkileri için 5 İpucu

Başarılı Uzun Mesafe İlişkileri için 5 İpucu

Sizden uzakta yaşayan biriyle tanışabileceğiniz (hatta aşık olabileceğiniz) çevrimiçi tanışma sitelerini ziyaret ettiğinizde, uzun mesafe ilişkileri konusu sizin için bir endişe haline gelir. Böyle bir mesafeden nasıl başarılı bir şekilde iletişim kurabileceğinizi ve ilişkinizi geliştirmek için neler yapabileceğinizi bilmiyorsunuz. Uzun mesafeli ilişkiler için ipuçları nelerdir?

yani beklentilerinizi tartışın. Herhangi bir ilişkinin işe yaraması için, ilişkiden hem verdiğiniz hem de aldığınız şeyi anlamanız gerekir. Uzun mesafeli erkek arkadaşınızın diğer kadınlarla şans eseri tanışmasına izin veriliyor, ancak size bunları anlatıyor mu, yoksa bugün sadece siz olduğu düşünülüyor mu? Size sadık olmalı mı ve bu sadakat neyi gerektirir? Ondan ne beklediğinizi olabildiğince açık bir şekilde tanımlayın, çünkü hiçbir şey kimsenin bahsetmediği uygunsuz beklentiler gibi bir ilişkiyi bozmaz.

ii. Hayatı tam yaşa. Hayatınızı beklemeye almak ve sadece ona odaklanmak caziptir, ancak onu sonuna kadar yaşamanız gerekir. Hobilerinize ve kişisel gelişiminize ilginç bir ilgi, uzak çocuğunuzla her zaman evde oturmamanızdır.

iii. Olumsuzluğu düşük tutun. Uzun mesafe ilişkileri, çevrimiçi veya telefonda birlikte geçirdiğiniz zamanın unutulmaz ve olumlu olmasını gerektirir. Bu, her şeyin yolunda olduğunu iddia ettiğiniz anlamına gelmez, ancak onunla zaman geçirmek için beklemesini istediğiniz anlamına gelir ve söylediğiniz her şey negatifse, olumsuzluğunuzla başa çıkmanın bir yolu olarak size olan ilgisini kaybedeceklerdir.

iv. Kendin ol! Evet, tüm hayatınızı Photoshop’a gitmeye ya da ona tamamen doğru olmayan şeyleri anlatmaya cazip gelebilirsiniz, ancak bir gelecekle uzun vadeli bir ilişki istiyorsanız, yalanlardan kaçının. Ona tüm hatalarınızı söylemek zorunda değilsiniz (yakında onları tespit edecekler), ama açık yalanlar da söylemeyin. Mümkün olduğunca otantik olun.

v. İşlem sonlandırıcılarını tartışın. Uzun mesafeli bir ilişki işe yarıyorsa, her ikinizin de birbiriniz ve birbiriniz için neye dayanamayacağınızı tartışmanız gerekir, böylece ilişkinin önündeki engellerin nerede olduğunu bilirsiniz. Bu, bu romantizm için ödemek istediğiniz fiyat olup olmadığına karar vermenizi sağlayacaktır.

Uzun mesafeli ilişkiler, birbirinizin zamanını boşa harcamamanız için başından beri uğraşmanız gereken benzersiz zorluklara sahiptir.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.

19 Haziran 2020 - 22:42

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli