Ağ İlişki

Ağ İlişki

[ad_1]

Bir ağ oluşturmak, mutlaka olabildiğince çok etkinliğe katılmak anlamına gelmez. Bu aynı zamanda kartvizit toplamak veya belirli bir veritabanına sahip olmak anlamına da gelmez. Ağ oluşturma esasen bir ilişkiler ağı oluşturur. Yararlı, uygulanabilir ve üretken bir destek sistemi oluşturmakla ilgilidir. İdeal ağ (lar) ın oluşturulması zaman, bağlılık ve detaylara dikkat gerektirir.

Bu makale dinamik ağlarda kalite ilişkilerini geliştirmek ve teşvik etmek için pratik ipuçları sunmaktadır.

Ağınızı tanıyın

Yüzlerce İnternet veya kişisel bağlantınız olsa da, ağınızdaki insanları gerçekten tanıyor musunuz? İlişkilerinizi daha iyi yönetmek için alt kategoriler veya insan grupları oluşturmayı düşünün. Elbette, daha güçlü bağlantıları ve temas noktaları olan gruplara belirli tercihler verin. Burada bu insanlar, dernekleri ve size ve başkalarına nasıl değer kattıkları hakkında bilgiler bulacaksınız.

Ağınızı konumlandırın

Aktif, uygulanabilir ve üretken bir ağ nasıl tanımlanır? Kişi sayısına göre mi oluyor? Bu insanları ne kadar zamandır tanıdığınıza bağlı mı? Yoksa temsil ettikleri şirketin türüne mi dayanıyor? Kriterler ne olursa olsun, büyüdükçe onu takip ettiğinizden ve gruplarınıza bireyler eklediğinizden emin olun. Süreci tanımlamak, konumlandırmak ve değerlendirmek için sistematik bir yöntem kullanın.

Ağınıza dokunun

Sonuncu ama son derece önemli olarak, gruplar halinde bireyler gönderip yanıtlayarak ağınızı aktif hale getirin. Toplantılar, telefon / video sohbetleri, tanıtımlar, yönlendirmeler ve satış fırsatları sunun. Kişisel ve profesyonel amaçlar için kaynakları, fikirleri ve diğer bilgileri paylaşırken tutarlı olun. Daima geri vermenin ve destekleyici olmanın yollarını arayın.

Ağınızı başarılı kılacak doğru ilişkileri kurmak için bu pratik ve etkili ipuçlarını kullanın. Büyüme arayışınıza devam etmenin verimli ve verimli olması için süreci hızlandırın.

[ad_2]

17 Nisan 2020 - 17:14

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende Cinseltr.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Cinseltr.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli